
Росіяни обмежили в'їзд "сторонніх осіб" до окупованого Рубіжного на Луганщині, - ОВА
Російські загарбники обмежили в’їзд до тимчасово окупованого з 2022 року міста Рубіжне Луганської області осіб без паспорта РФ та спеціальних дозволів
Про це повідомив очільник Луганської ОВА Артем Лисогор.
"Окупанти ізолюють Рубіжне від зовнішнього світу. Навіть того незначного, який це місто має у так званій ЛНР", - зазначив він.
Так, якщо людина не має права на нерухомість в Рубіжному, в’їзд до міста їй можливий тільки за персональною перепусткою окупаційної адміністрації.
Крім того, без російського паспорта до населеного пункту окупанти взагалі не пускають.
"Наступним кроком стало скасування транспортного сполучення. Зокрема, регулярних рейсів до Старобільська та Варварівки", - додав Лисогор.
- Нещодавно російський диктатор Володимир Путін заборонив громадянам "недружніх держав", зокрема українцям, реєструвати нерухомість на тимчасово окупованих територіях.



- Актуальне
- Важливе








