Оновлено

Росіяни заявили про атаку БПЛА на три області: ЗСУ уразили нафтовий комбінат під Ростовом

18 серпня, 2024 неділя
11:01

У ніч проти неділі, 18 серпня, росіяни заявили про збиття БПЛА над трьома регіонами. У Ростовській області під атакою Сил оборони опинився комбінат "Кавказ", де окупанти зберігали нафтопродукти

Зміст

Про це інформує Генеральний штаб ЗСУ.

"В ніч на 18 серпня завдано удару по комбінату "Кавказ", що в Ростовській області РФ. Тут зберігалися нафта та нафтопродукти, які постачалися також і для потреб окупаційної армії РФ", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на території комбінату зафіксували щонайменше два осередки займання. Деталі щодо наслідків ураження уточнюються.

У Генштабі додати, що завдання виконано силами й засобами Головного управління розвідки Міноброни у взаємодії зі Збройними Силами та іншими складовими Сил оборони України. 

"Заходи щодо підриву воєнно-економічного потенціалу російської федерації тривають. Далі буде…", - підкреслили у Генштабі.

Напередодні міністерство оборони РФ прозвітувало, що цієї ночі російська ППО знищила 5 нібито українських БПЛА: два - над територією Білгородської області, один - над Курщиною і ще два - над Ростовською областю.

Водночас за словами губернатора Ростовської області Василя Голубєва, на заході регіону сили та засоби цієї ночі нібито "відбили атаку БПЛА літакового типу".

Вже згодом він додав у про ще одну "відбиту атаку" дронів, тепер уже на південному сході Ростовської області.

"Внаслідок падіння уламків на території промскладів у Пролетарську сталося загоряння дизпалива. До гасіння залучено підрозділи пожежників", - заявив губернатор.

Пізніше він уточнив, що о 05:35 нібито через повторну атаку БПЛА гасіння пожежі на промбазі у Пролетарську призупинено.

У мережі поширили відео, на яких видно пожежу на нафтооб'єктах. Російське видання Astra зазначає, що по нафтобазі уже намагалися поцілити в травні. 

  • Тим часом на російському півострові Камчатка стався землетрус магнітудою 7,2 бала. Після цього почалося потужне виверження вулкана Шивелуч.

Теги:
Читайте також:
Київ
+22.5°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, вiвторок
30 червня
23:30
війна з росією
Активність ворога на фронті впала на третину, – Сирський
23:04
Росія закриває низку залізничних пунктів пропуску на кордонах з Фінляндією, Естонією та Латвією
22:56
Олександр Сирський
Не з Білорусі: Сирський назвав найімовірніший напрямок нового наступу росіян
22:50
Ексклюзив
спека
Кліматична система Землі у збудженому стані: кліматологиня Бойченко про сезонні температурні гойдалки
22:25
бензин у Росії
У Росії засекретили дані про ціни на бензин і дизель
22:25
Ексклюзив
ППО війна з Росією СБУ
"Це жирна ціль, яку важко відновити": експерт з оборонних технологій Боровик про удар по центру космічного зв'язку "Дубна" під Москвою
22:25
Оновлено
війна з росією
СБС пробили коридор в системі ППО на Москву, "Рейд" громить електропідстанції у Криму. На фронті дві сотні боїв. Підсумки роботи Сил оборони від початку доби
22:17
Кіліан Мбаппе, ЧС-2026
Норвезькі вікінги здолали африканських слонів, в очікуванні матчів Франції та Мексики: розклад та результати матчів ЧС-2026
22:02
Олена Івановська
Двох педагогів київського ліцею оштрафували за порушення мовного закону
22:00
Олександр Сирський
"Не можна замовчувати, але й не можна створювати істерію": Сирський про ситуацію з полком "Скеля"
21:59
Ексклюзив
Арсеній Яценюк
"Одне зернятко розбрату знищує ціле поле порозуміння": Яценюк про напругу в польсько-українському діалозі
21:31
Ексклюзив
Вадим Денисенко
У Росії стартувала "кухонна революція", - Денисенко
21:12
Тім Кейн
"Потужна двопартійна підтримка". Новий пакет допомоги США Україні можуть ухвалити до кінця 2026 року, — сенатор Кейн
21:02
винищувачі Gripen
Україна та Швеція уклали угоду про закупівлю 16 винищувачів Gripen E
20:53
Володимир Путін в етері "Росія 1"
Росія буде загрозою і після Путіна, — розвідка Швеції
20:43
Володимир Зеленський
У Чехії коаліційна партія закликала позбавити Зеленського ордена Білого лева
20:28
Ексклюзив
наслідки атаки на Суми
Вже другий тиждень до Сум долітають КАБи, але це не найстрашніше, - воєнна кореспондентка Яцина
20:03
Оновлено
обстріли України
РФ атакувала Україну: у Дніпрі вже 6 загиблих, у Запоріжжі росіяни вбили трьох пасажирів маршрутки, а увечері вдарили сімома авіабомбами. Влучили у дитсадок. Ще двоє загиблих
20:00
OPINION
У Конституції 96 року закінчився термін придатності
19:46
Петер Мадяр
Уряд Мадяра не підтримує ініціативи ЄС про обмеження права на захист українських чоловіків призовного віку
19:22
корупція, суд
Депутати мають мінімум шансів уникнути відповідальності, якщо вони займаються корупцією, - Юрчишин
19:00
Володимир Зеленський і Кароль Навроцький
Кароль Навроцький у день пам'яті жертв Волинської трагедії має намір "обмежити контакти" з Володимиром Зеленським
18:57
Сбербанк РФ вивіска
Глава Сбєрбанку Греф попередив про можливий крах російської економіки
18:30
Ексклюзив
"Якби були Олімпійські ігри зі знущання з людей – росіяни зайняли б перше місце", – ветеран Володимир Рудковський
18:21
Європарламент
Європарламенту пропонують дебати та ухвалення резолюції про жертви "геноциду УПА"
18:20
Оновлено
Теракт у Монако, замах на Вадима Єрмолаєва
У Монако стався вибух у будинку забудовника з України Вадима Єрмолаєва, він з партнеркою у важкому стані
18:02
Послаблення екоправил загрожує вступу України до ЄС, — експерти й депутати про головні ризики
18:02
Після повернення Лукашенка з Китаю загроза з Білорусі для України стає мізерною, - Денисенко
17:33
Україна ЄС НАТО
Підтримка вступу до ЄС і НАТО серед українців після тимчасового зниження знову зросла, – опитування Rating Group
17:20
Ексклюзив
заміноване поле
Розміноване поле не означає безпечне: чому частину територій України не можна буде використовувати навіть після війни
17:09
OPINION
Український Пантеон. Маємо право самі визначати тих, хто творив українську державність
17:00
Суд у справі Порошенка проти Зеленського через санкції, 30 червня 2026
Порошенко заперечив, що на зустрічі із Зеленським говорив про накладені на нього санкції
16:55
Інтерв’ю
Олена Шуляк
Низки проблем можна було б уникнути, якщо важливі законопроєкти виносити на обговорення ще до їх реєстрації у ВРУ, – Олена Шуляк
16:48
Олександр Лукашенко
Лукашенко у Пекіні побував на випускному свого сина Миколи: білоруська опозиція обурена витрачанням державних коштів
16:44
Огляд
теракт в Монако
Бізнес у Криму, підряди для військового меморіалу під Києвом і шахрайські колцентри: що відомо про олігарха Єрмолаєва, якого підірвали у Монако
16:15
Огляд
Планета у гарячці: чому 2026-й б'є всі температурні рекорди і до чого тут "супер-Ель-Ніньйо"
15:57
москва, кремль
Запити росіян в інтернеті щодо закінчення війни досягли абсолютного максимуму
15:50
Україна - Євросоюз
ЄС виділив Україні €3,9 млрд на дрони – перший "оборонний" транш у рамках кредиту в €90 млрд
15:18
Ексклюзив
Олександр Лукашенко
Ультиматум України щодо ретрансляторів треба читати як частину втечі Білорусі від Росії, - політична психологиня Волошина
15:17
Ексклюзив
Олена Шуляк
Україна не може чекати завершення війни, відбудова триває з 2022 року, - нардепка Шуляк
Більше новин