"Ворскла" розгромила "Маріуполь" та вийшла на третє місце в УПЛ

У 15-му турі чемпіонату України з футболу "Ворскла" на своєму полі перемогла "Маріуполь" та вийшла на третю позицію в турнірній таблиці

"Ворскла" впевнено розпочала матч та вже до 22-ї хвилини забила двічі - дубль зробив Олів'є Тіль.

На 60-й хвилині "Маріуполь" залишився у меншості через вилучення Микити Петермана. Попри це, за 2 хвилини гості скоротили відставання зусиллями Дмитра Топалова.

В час, що залишився, команда Юрія Максимова скористалася чисельною перевагою та довела рахунок до розгромного. Забили Іван Пешич, Йоонас Тамм та Руслан Степанюк.

"Ворскла" перемогла "Маріуполь" 5:1, набрала 31 очко та вийшла на третю позицію. Полтавчани за додатковими показниками випереджають "Дніпро-1", у якого також 31 пункт.  Лідирують "Динамо" та "Шахтар", у яких по 38 балів.

"Маріуполь" з 7 очками на останньому - 16-му місці.