ЗСУ зупинили наступ ворога на чотирьох напрямках

20 серпня, 2022 субота
07:21

У п'ятницю, 19 серпня, Збройні сили України зупинили наступ росіян на Бахмутському, Авдіївському, Новопавлівському та Слов'янському напрямках

Зміст

Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України у facebook

На Краматорському напрямку ворог обстрілював зі ствольної та реактивної артилерії біля Роздолівки, Сидорового, Спірного та Пришиба. Вів повітряну розвідку в районі ведення бойових дій. Неподалік Івано-Дарʼївки намагається вести наступ, бойові дії тривають. 

На Бахмутському напрямку зазнала вогневого ураження цивільна інфраструктура в районах населених пунктів Зайцеве, Бахмутське, Веселе, Бахмут, Андріївка, Кодема та Майорськ. Окупанти вели наступальні та штурмові дії в районах населених пунктів Бахмут, Зайцеве і Кодема, успіху не мали, бойові дії тривають.

На Авдіївському напрямку окупанти задіяли танки, ствольну та реактивну артилерію в районах Новобахмутівки, Невельського, Нескучного, Олександрополя, Кераміка, Керменчика та Пісків. Авіація противника діяла поблизу Мар’їнки. Ворог вів повітряну розвідку БПЛА в районах ведення бойових дій на зазначеному напрямку. Наступає у районі населеного пункту Опитне і Майорськ, успіху не мав, бої тривають.

На Новопавлівському напрямку зафіксовано обстріли неподалік Володимирівки, Вугледара і Пречистівки. Противник вів штурмові дії у районі населеного пункту Золота Нива, успіху не мав, відступив.

На Слов’янському напрямку зафіксовано обстріли з танків, ствольної артилерії та реактивних систем залпового вогню неподалік Довгенького, Сулигівки та Мазанівки. Поблизу Новодмитрівки, Вірнопілля і Курульки підрозділи противника намагалися вести штурмові дії, отримали відсіч та відступили.

На Слобожанському напрямку ворог веде бойові дії з метою утримання зайнятих районів та недопущення контрнаступу підрозділів Сил оборони, подекуди намагається покращити тактичне положення.

На Харківському напрямку ворог здійснював вогневе ураження зі ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Чугуїв, Золочів, Питомник, Гусарівка, Соснівка, Руські Тишки, Коробочкине, Шестакове, Дуванка та Прудянка. Активно вів повітряну розвідку БПЛА. Завдав авіаційних ударів біля Леб’яжого та Залимана. Вів наступальні бої у районі Борщової, успіху не мав, відійшов. 

На Запорізькому напрямку ворог задіяв артилерію і танки для обстрілів районів населених пунктів Білогір’я, Новоданилівка, Новопіль, Червоне, Времівка, Чарівне та Ольгівське. 

На Південнобузькому напрямку основні зусилля противника зосереджуються на недопущенні просування наших військ. Окупанти вживають заходів щодо поповнення втрат особового складу та техніки. Ворог здійснив обстріли цивільної та військової інфраструктури в районах населених пунктів Прибузьке, Луч, Таврійське, Новогригорівка, Оленівка, Новоселівка, Благодатне, Веселий Кут, Широке, Яковлівка, Біла Криниця, Андріївка та Отрадне. Для ведення повітряної розвідки продовжує активно використовувати БПЛА.

На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках обстановка залишилась без суттєвих змін. Зі ствольної артилерії ворог здійснив обстріли цивільної та військової інфраструктури в районах населених пунктів Білопілля та Краснопілля Сумської області. Також противник вів повітряну розвідку БПЛА.

Особовий склад противника деморалізований, що обумовлено постійним переносом термінів їх ротації та обманом з обіцяними виплатами.  Це призводить до відмов окупантів від участі в бойових діях.

Стежте за подіями в Україні та світу разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

Теги:
Читайте також:
Київ
+21.1°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, четвер
9 липня
15:03
OPINION
Хто стоїть за лаштунками репресій правоохоронців проти оборонних компаній?
15:00
флешмоб
#НеДоброзвичайний: Громадські організації запустили флешмоб проти нового Цивільного кодексу
14:44
Борислав Береза
"Створюють атмосферу страху", – правозахисні організації відреагували на санкції проти екснардепа Берези
14:01
OPINION
Трамп — Зеленський: це ще не кінець гри
13:58
Італія висилає двох військових аташе РФ через шпигунство
13:42
Ексклюзив
Папа Римський Роберт Превост, Лев XIV
"Іншої людини не бачу": Шлінчак назвав Папу Римського можливим модератором діалогу між Україною та Польщею
13:29
У РФ проєкт "Open Алабуга" планує злити дані осіб, які повʼязані із заводом із виробництва "шахедів"
13:11
Ексклюзив
Саміт НАТО-2026
Підсумкова декларація саміту НАТО навіяла на мене великий сум, бо Путін може сприймати її як слабкість, - Шлінчак
13:00
nord stream 1 Північний потік газ
Причетність України до підриву Північних потоків не встановлено, слідчі дії тривають, – Офіс генпрокурора
12:20
Ексклюзив
Олег Дунда
Нардеп Дунда: 70 млрд євро від НАТО - це мінімальна гарантована планка фінансування оборони України
12:19
ЄвропейськийСоюз, ЄС, Европарламент
Рада ЄС готує санкції проти Росії за її масовані атаки по Україні, - ЄП
12:09
Оновлено
Убивство Березовської, яку підозрювали у замаху на Єрмолаєва в Монако: ЗМІ з'ясували імена затриманих
11:43
OPINION
Ольга Решетилова
Напад на ТЦК у Львові: хто винен?
11:38
сидяча робота
На Дія.Освіта запустили Кар’єрну студію із ШІ
11:35
Оновлено
обстріли рф
Дрони атакували нафтобази у російській Твері та Ставропольському краї і танкери у Таганрозькій затоці, а СБС знищили 1603 цілі противника
11:12
Сергій Кислиця
"Робота ЗСУ справляє враження на адміністрацію США", – Кислиця про ставлення Трампа до України
11:02
OPINION
Резолюція Європарламенту: політичні переслідування, зволікання з реформами, свобода слова
10:50
Ексклюзив
Сергій Братчук
Росія активізувала балістичні удари, щоб інформаційно "перебити" невдачі на фронті, - Братчук
10:49
ЗАЕС
Частина Херсона знеструмлена через обстріл РФ: ситуація в енергосистемі 9 липня
10:32
Радницю Торгово-промислової палати та її сина підозрюють у вимаганні €100 тисяч від виробника бойових безпілотників
10:21
на фото: винищувачі НАТО
У НАТО дозволили винищувачам збивати повітряні цілі над країнами Балтії
10:04
Оновлено
Дональд Трамп
Трамп назвав Іспанію "жахливим партнером у НАТО". Прем’єр-міністр країни заявив, що сприймає це "з певною мірою нормальності"
09:46
Ексклюзив
Ірландія
Україні пощастило, що саме Ірландія головуватиме в ЄС, але вона не всесильна, - аналітикиня Булана
09:42
Patriot
Виробництво ракет для Patriot в Україні можливо, але є одна проблема, – радник Міноборони "Флеш"
09:21
Оновлено
Зеленський Трамп саміт НАТО 2026
Зеленський і Трамп зустрілися в Анкарі: перші заяви й подробиці
08:54
Дональд Трамп
Трамп: Виведення військ США з Європи залежатиме від угоди з Гренландією та Ірану
08:20
війна з росією
СБС уразили ключовий об'єкт постачання електрики в Крим. Під Запоріжжям збили "Молнію" з ШІ, а РФ втратила 8 липня 1310 військових
08:14
НАТО
НАТО розгорнуло систему штучного інтелекту для відстеження переміщень військ РФ, - The Times
08:01
OPINION
Немає жодних ознак готовності Путіна зупинити війну
07:47
Фрідріх Мерц
Європейські країни НАТО збільшили оборонні видатки за рік на понад 100 млрд євро, – Мерц
07:30
Огляд
Секретний експеримент Кремля: навіщо 54 роки тому на Харківщині підірвали ядерну бомбу
2026, середа
8 липня
22:56
Прем’єр-міністр Бельгії Барт де Вевер
На саміті НАТО домовилися не обговорювати ЧС з футболу, аби не дратувати Трампа, але прем'єр Бельгії не втримався, — ЗМІ
22:55
Рада безпеки ООН
Радбез ООН проведе екстрене засідання через масовані удари РФ по Україні
22:52
Ексклюзив
Жан Беленюк
"Немає нічого постійнішого, ніж тимчасове": Беленюк про рішення МОК щодо Росії
22:41
Ексклюзив
"Для мене це серіал": генерал СБУ Вовк розкритикував перебіг розслідування замаху на Єрмолаєва
22:31
Ексклюзив
Зеленський Трамп самміт НАТО 2026
"Росіянам доведеться якось це проковтнути": Довгополий про підтримку України в НАТО
22:31
Світлини Влади й Костянтина Ліберових про повномасштабну війну Росії проти України
Серія світлин про війну українських фотографів Ліберових перемогла в конкурсі Getty Images
22:25
Ексклюзив
ДБР
ДБР перетворилося на опудало, а не на правоохоронний орган, - виконавча директорка ЦПК Каленюк
21:57
Оновлено
Марта Костюк
Марта Костюк дізналася суперницю у півфіналі Вімблдону-2026
21:55
Оновлено
Атака РФ 8 липня: на Миколаївщині, у Києві, Харкові, Одесі та Херсоні є загиблі, в чотирьох регіонах — постраждалі
Більше новин