live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4
Марія Гурська 14 вересня, 2017 четвер

7 найкращих комедійних серіалів 2017 року

Від заплутаних родинних стосунків до життя політичної верхівки країни. 7 комедійних серіалів - номінантів на найпрестижнішу телевізійну премію "Еммі" 2017 року

"Атланта" (Atlanta)

Серіал розповідає історію життя головного героя Ерна (Дональд Гловер) в Атланті: він намагається спокутувати провину в очах своєї подруги (матері його дочки), своїх батьків і двоюрідного брата, який читає реп під псевдонімом "Паперовий Бой ". Ерна відрахували з Прінстонського університету, у нього немає грошей і житла, тож він періодично кочує з ночівлями то до своїх батьків, то до дівчини.

Одного разу Ерн розуміє, що його двоюрідний брат перебуває на межі слави, і починає відчайдушно намагатися налагодити з ним стосунки, щоб поліпшити своє життя та забезпечити майбутнє доньки.

"Чорнуватий" (Black-ish)

"Чорнуватий" - американський телевізійний серіал, у центрі подій якого перебуває афроамериканське сімейство середнього класу, де батько одного разу вирішив, що вони надто асимілювалися з "білими", тож прагне усіма можливими способами передати своїм дітям історію їх темношкірих предків.

Андре так переймається тим, що його діти не знають історію свого народу, що це призводить до комічних поворотів сюжету.

"Майстер не на всі руки" (Master of None)

"Майстер не на всі руки" - американський комедійний серіал, що оповідає про життя малоуспішного нью-йоркського актора індійського походження. За сюжетом, 30-річний мешканець Нью-Йорку Дев заробляє на життя невеликими ролями в рекламі й фільмах категорії B.

Поки його ровесники заводять сім'ї та досягають професійних вершин, він в компанії інших самотніх друзів намагається цікаво та весело проводити час, що нерідко призводить до курйозних ситуацій.

"Американська сімейка" (Modern Family)

"Американська сімейка" - комедійний телевізійний серіал, який розповідає історію трьох абсолютно різних сімей: Клер - мати-домогосподарка, яка живе зі своїм чоловіком Філом в звичайній родині з трьома дітьми. Її батько Джей одружений на жінці, яка майже в два рази молодша за нього, а брат Мітчелл разом зі своїм партнером щойно вдочерили маленьку дівчинку.

Сім'ям доводиться взаємодіяти одне з одним для вирішення різних проблем та підтримки родинного зв’язку, що, як виявляється, не так вже й просто.

"Кремнієва долина" (Silicon Valley)

"Кремнієва долина" -комедійний серіал, який розповідає про життя та бізнес посеред офісного парку долини. У центрі сюжету - дивакуватий підприємець Ерліх Бахман, який свого часу заробив на додатку для пошуку авіаквитків "Aviato".

Він відкриває в своєму будинку інкубатор для стартапів, збираючи IT-фахівців з цікавими ідеями. Так в його будинку з'являються молоді спеціалісти, які врешті стають друзями, і разом рухаються до успішної реалізації власного проекту.

"Непохитна Кіммі Шмідт" (Unbreakable Kimmy Schmidt)

"Непохитна Кіммі Шмідт" - комедійний серіал з Еллі Кемпер у головній ролі. У центрі сюжету перебуває 29-річна жінка, яка пристосовується до життя в сучасному Нью-Йорку після порятунку з підземного бункеру "культу Апокаліпсису" божевільного преподобного, в якому вона провела останні 15 років, вважаючи, що світ було зруйновано.

В 2015 році серіал вже висували на премію "Еммі" в семи номінаціях, в тому числі і як "Кращий комедійний серіал"

"Віце-президент" (Veep)

"Віце-президент" - американський комедійний серіал з Джулією Луї-Дрейфус в головній ролі. Сюжет знайомить глядача з радощами й прикрощами політичного життя керівної верхівки США в ненав'язливій та гумористичній формі.

Серіал вже отримував премію "Еммі" у номінації "кращий комедійний серіал" у 2012 та 2016 роках.

Введіть слово, щоб почати