live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Віталій Портников: Путіну подобаються "корисні ідіоти "


фото: REUTERS
Під час відвідування окупованого Росією Криму Володимир Путін зустрівся з делегацією французьких політиків, приїзд яких був спеціально організований до п'ятиріччя анексії півострову

Головою делегації був колишній депутат парламенту від "Республіканців" одіозний Тьєррі Маріані - тепер він балотується до Європейського парламенту від партії іншої клієнтки Путіна, Марін Ле Пен. Але серед інших учасників поїздки до Криму був і чинний депутат від "Республіканців" Жан-Клод Буше. Так що приклад Маріані, який, обслуговуючи Путіна, позбувся і респектабельності, і довіри французів, не став переконливим для деяких його колег. Може бути, навіть навпаки. Якщо виникнуть проблеми з кар'єрою - а вони завжди виникають у безпринципних політиків - можна буде спробувати щастя за кремлівські гроші, до Марін вже точно візьмуть.

Шукати відповіді на запитання, навіщо самому Путіну зустрічі із маргіналами, не варто. У Кремлі відчайдушно потребують демонстрації міжнародної підтримки анексії Криму. Ну і, крім того, у Москві завжди любили "корисних ідіотів" з Заходу. Якщо відкрити газетні підшивки минулих років, можна переконатися, як багато таких "корисних ідіотів" пройшло через кабінети Сталіна, Хрущова, Брежнєва. Путін просто продовжує давню традицію. Але з однією відмінністю.

Люди, які ходили на поклін до генеральних секретарів, все ж могли робити вигляд, що розділяють політичні погляди людожерів. Вони могли бути комуністами або представниками "прогресивної громадськості", яка виступала "за мир у всьому світі" і вірила, що небезпека війни йде не від вовкулаків в Кремлі, а від цивілізованого світу. Але у Путіна ніяких поглядів ніколи не спостерігалося, він, що називається, мімікрує під обставини. Путін - просто головний злодій, який забезпечує прикриття союзу чекістів і бандитів. І ці люди під шумок ще й Крим прихопили, просто пограбування Росії їм стало мало.

Тому те, що роблять Маріані з компанією - це чисте обслуговування, без тіні політичної солідарності. А таке чисте обслуговування перетворює "корисного ідіота" на даремного.

новини партнерів

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати