//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

10 фактів із життя першого заступника голови СБУ Івана Баканова


фото: Цензор.нет
Одним із керівників Служби безпеки України став друг дитинства і колишній керівник "Студії Квартал 95" Іван Баканов

22 травня указом президента першим заступником голови Служби безпеки України призначено Івана Баканова. Під час президентських виборів 2019 року останній керував виборчим штабом Володимира Зеленського. Він – давній друг і діловий партнер нинішнього глави Української держави.

Еспресо.TV підготувало інформацію про нового першого заступника СБУ.

1. 45 років. Народився 2 травня 1974 року у Кривому Розі. Друг дитинства Володимира Зеленського. Виріс із ним у одному під’їзді. Вчилися у одній школі, а пізніше – Криворізькому економічному інституті. Там Володимир здобував освіту юриста, а Іван – ревізора. Батько Баканова – вчитель хімії і біології.


Іван у дитинстві. Фото: Facebook Івана Баканова

Іван зі шкільними друзями (по центру). Фото: Facebook 

2. Закінчив Академію праці, соціальних відносин у Києві. За фахом – юрист.   

3. В інтерв’ю theБабель Іван розповів про те, як Зеленський простягнув йому руку допомоги. "Коли навколо не виявилося взагалі нікого, Володимир Олександрович безкорисливо простягнув руку допомоги. Я працював в іншій компанії. Її, м'яко кажучи, рейдерили. Компанія займалася альтернативною енергетикою, у нас в експлуатації були малі гідроелектростанції і вони комусь сподобалися. Коли за вас беруться рейдери, будь-які варіанти можливі. Це можуть бути підкинуті наркотики, незаконні арешти, що завгодно" (theБабель, 25 березня 2019 р.).

4. Працював у концерт-хол "Freedom". В 2012 році перейшов у команду Володимира Зеленського. У 2013 році Баканов став керівником ТОВ "Квартал 95".2 грудня 2017 року очолив політичну партію "Слуга народу".

Іван Баканов - активний член команди Володимира Зеленського

5. Засновником ТОВ "Квартал-95" значиться "Грін Фемілі Лтд" (Green Family Ltd), зареєстрована на Кіпрі, в Нікосії. Серед її засновників і Оксана Лазаренко – дружина Івана Баканова.

6. Коли під час президентської кампанії у Івана Баканова BBC України запитали, чи вистачить компетенції людей із "95 Кварталу" для політики, він відповів: "Звісно. Всі чомусь думають, що "Квартал" за освітою – коміки чи актори, які не розуміють інші сфери життєдіяльності держави. Це – не так. "Квартал" - це люди, які отримали різну освіту у різних вузах. Це – і лікарі, і економісти, і юристи, бухгалтери" (BBC Україна, 16 березня 2019 р.).

7. Іван Баканов запевняє, що з самого початку створення серіалу "Слуга народу" не було задумки про політичні перспективи і створення політичної партії. За словами голови політсили "Слуга народу", ідея серіалу з'явилася близько 10 років тому. 

8. На президентських виборах очолив передвиборчий штаб Зеленського. У березні 2019 року Баканов заявив, що хотів би працювати у структурі забезпечення виконання законодавства. 22 травня 2019 року призначений першим заступником голови СБУ - начальником Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України.


Іван Баканов, Володимир Зеленський і Сергій Шефір під час виборів

9. Іван Баканов так характеризує Володимира Зеленського: "Володимир Олександрович розумний, гарний, дорогий, унікальний, затребуваний, дужий здоров'ям, прекрасний сім'янин, чудовий батько, людина, яка любить публічні виступи. І це неповний перелік тих позитивних якостей, що є. Якщо говорити про слабкості, то вони пов'язані виключно з тим, що Володимир Олександрович є людиною. Він — людина з великої літери. Може, навіть усі літери в цьому слові — з великої літери. Він дуже довіряє людям, іноді потім дуже засмучується, що люди його підвели, але знаходить в собі сили не втратити людяність. Це і плюс, і мінус" (theБабель, 25 березня 2019 р.).


Іван Баканов із дружиною Оксаною Лазаренко


Дружина Івана Баканова - Оксана Лазаренко із сином Артуром

10. Одружений. Дружина — Оксана Лазаренко, син — Артур Баканов, студент КНЕУ ім. Вадима Гетьмана.

новини партнерів

‡агрузка...

17 червня, 2019 понеділок

16 червня, 2019 неділя

17 червня, 2019 понеділок

16 червня, 2019 неділя

15 червня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати