Компанії РФ майже повністю зупинили експорт дизпального на тлі позапланових ремонтів НПЗ
Російські компанії майже повністю зупинили морський експорт дизельного палива через підвищений попит всередині країни, а також – позапланові ремонти НПЗ
Про це пише російське пропагандистське агентство РБК.
"Російські нафтові компанії майже повністю зупинили морський експорт дизельного палива, хоча формальної заборони уряду на такі поставки немає", – йдеться в матеріалі.
Зазначено, що така ситуація спостерігається на тлі позапланових ремонтів НПЗ та підвищеного попиту всередині країни. Тож потоки палива фактично повністю переорієнтувалися на внутрішній ринок РФ.
Так, із 22 по 28 червня експорт світлих нафтопродуктів із російських портів скоротився на 40%, у порівнянні з тижнем 15-21 червня.
"При цьому відвантаження здійснювалися лише з порту Усть-Луга, а їхній обсяг був сформований за рахунок нафти з експортного заводу НОВАТЕК з переробки газового конденсату", – додає РБК.
- Водночас росЗМІ писали, що через гостру паливну кризу, що охопила майже всю Росію, на заправках запровадили жорсткі ліміти для звичайних водіїв, тоді як чиновники та силовики отримують пальне без черги – за спецкартками, посвідченнями або навіть за паролем "Уряд".
- Актуальне
- Важливе