Класифікація та технічні характеристики ноутбуків
Комп'ютерна техніка є невід'ємною частиною роботи сучасного бізнесу та промисловості. Але також це інструмент розваги, відпочинку та дозвілля
При плануванні придбати персональний комп'ютер багато хто ставить собі питання про зручність та автономність, адже в таких випадках потрібно звернути увагу на ноутбуки як найбільш універсальне та практичне рішення.
На користь таких пристроїв можна сказати про невелику вагу, оптимальні габарити і набір великої кількості різних функцій. Навіть найпростіший, але сучасний ноутбук стане помічником бізнесмена, школяра та студента. Але необхідно визначитися з вибором, аналізуючи пропозиції в каталозі магазину "Фокстрот".
Плюси ноутбуків
Цей пристрій можна вважати "мобільним офісом", адже людина не має прихильності до певного місця, а будь-яку інформацію можна отримати вже й зараз. Наявність безлічі програм вкотре дозволяє виконати ту чи іншу роботу. Серед додаткових переваг слід виділити такі моменти:
- мала вага та компактні габарити;
- мобільність та практичність;
- мінімальна кількість дротів;
- вбудований адаптер бездротового Інтернету;
- величезний функціонал;
- автономна робота;
- різноманітність моделей.
Раціональний вибір пристрою вдасться зробити тільки при врахуванні великої кількості факторів, заздалегідь оцінюючи та бюджет на покупку.
Параметри ноутбуків
Користувачеві при виборі краще загострити увагу на наступні параметри:
- розмір екрану (універсальним рішенням є 15 дюймів, хоча деякі геймери вибирають параметр 17 дюймів для отримання кращої картинки);
- роздільна здатність екрана (необхідно вибирати як мінімум Full HD з параметрами 1920*1080 пікселів);
- тип матриці (у бюджетних моделях встановлюється TN+Film, у той час як ідеальним варіантом є IPS, де гарантується висока контрастність та деталізація);
- процесор (AMD або Intel на вибір із частотою від 2 ГГц);
- оперативна пам'ять (під стандартні завдання підійде 4 Гб, але геймерські моделі вимагають щонайменше 8-12 Гб);
- жорсткий диск (наявність SSD суттєво прискорить роботу системи, але також можливий стандарт HDD із великим об’ємом);
- відеокарта (дискретна забезпечить високу продуктивність та відображення графіки, а вбудована призначена лише для офісних моделей ноутбуків).
Не зайвим буде звернути увагу на виробників та серії їх пристроїв. Пропозиції формують Apple, Dell, HP, Asus, Lenovo, Acer та ін.
- Актуальне
- Важливе