live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Фонд "Відродження" відмовився від співпраці з українською владою

Міжнародний фонд "Відродження" припиняє співпрацю з українською владою

Про це йдеться у заяві керівництва фонду щодо кривавого розгону мітингу в Києві. 

Представники фонду зазначили, що не було ґрунтовних підстав для силового припинення мітингу.

"Ми заявляємо, що жодних, підкреслюємо, жодних правових підстав  припиняти Майдан не існувало. Як мирне зібрання він, беззаперечно, підлягав захисту", - зазначено у зверненні.

"Сьогодні будь-який можливий діалог влади і громади роз'єднала кров мирних громадян. Після брутального розгону Євромайдану ми вважаємо співробітництво з Кабінетом Міністрів, Президентом та його Адміністрацією глибоко аморальним, а тому –  неприйнятним", - йдеться у заяві фонду. 

Керівники фонду наголосили, що припиняють будь-яку співпрацю з представниками української влади.
"Всі представники Міжнародного фонду "Відродження"  припиняють таке співробітництво. Водночас, продовжуючи свою місію, спрямовану на становлення в Україні демократичного, відкритого суспільства, фонд зберігає за собою право відновити таку співпрацю лише тоді, коли буде покарано  всіх  винних у злочині проти учасників Євромайдану, а влада на ділі відмовиться від насильства щодо всіх, хто реалізує своє невід'ємне право на свободу мирних зібрань", - зазначено у зверненні.

Нагадаємо, сьогодні о 4:00 ранку "Беркут" розігнав акцію за євроінтеграцію на Майдані Незалежності. Десятки людей отримали травми та були затримані. Пізніше затриманих відпустили, склавши на них адмінпротоколи. Наразі вцілілі мітингувальники знаходяться на Михайлівській площі та території Михайльвської церкви.

Позиція Міжнародного фонду "Відродження" ціком закономірна, адже місія організації - фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

новини партнерів

19 вересня, 2020 субота

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати