В Краматорську сепаратисти напали на громадського активіста
В Краматорську сепаратисти напали на громадського активіста Станіслава Чорногора і відібрали у нього відео-камеру
Також сепаратисти намагалися забрати у активіста мобільний телефон і фотоапарат, але Чорногору вдалося врятувати майно, передають «Новости Донбасса».
«У місті протест перейшов з політичної в кримінальну форму, в місті орудує банда гопників», - прокоментував ситуацію Чорногор.
Нагадаємо, зараз в Краматорську сепаратистами захоплені будівлі міського УВС і міської ради, де з'явилися також барикади.
- Актуальне
- Важливе