Сепаратисти самі звільнили Краматорський міськвідділок міліції
Краматорський міськвідділок міліції знову під контролем правоохоронців
Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» написала донецький журналіст, пише Еспресо.TV.
«Розум колись переможе: Загарбники самі пішли з Краматорського міськвідділку міліції, будівля знову під контролем правоохоронців», написала журналіст.
Нагадаємо, 12 квітня у Краматорську сепаратисти захопили відділення міліції, а потім встановили над будівлею міськради прапор "Донецької народної республіки". Пізніше ЗМІ повідомили, що у Краматорську під час захоплення міськвідділку МВС діяли озброєні представники Росії.
- Актуальне
- Важливе