З Краматорська пішли і силовики, і екстремісти
Українські війська залишили Краматорськ, який розташований за 15 кілометрів від Слов'янська
Силовики на БТР повернулися до своєї бази на аеродромі поблизу міста, інформує 5 канал.
Наразі ніщо не заважає сепаратистам повернути собі втрачені позиції. Чому українські вояки пішли - достеменно невідомо. Місцеві ж мешканці нарікають на відсутність влади в Краматорську та кажуть, що хочуть нарешті жити спокійно.
Напередодні українські військові вели бої з бойовиками-сепаратистами у Краматорську.
Куди відступили більшість екстремістів після цих боїв – теж поки що невідомо.
- Актуальне
- Важливе