Сепаратисти стверджують, що втратили 20 чоловік вбитими
У ході боїв у Слов'янську загинули не менше двох десятків проросійських терористів
"У нас багато загиблих. Може бути, більше 20 осіб", - наводить слова одного з сепаратистів "Інтерфакс". Відомо, що двоє поранених померли в міській лікарні Слов'янська імені Леніна. Один з постраждалих отримав вогнепальне поранення в голову, ще один був госпіталізований з множинними вогнепальними пораненнями верхніх, нижніх кінцівок, грудної клітини, важким травматичним шоком. Всього в понеділок туди надійшло сім постраждалих в ході збройних зіткнень, повідомила в. о. головного лікаря лікарні Галина Журбенко .
МВС України повідомляє, що з боку правоохоронців загинули чотири людини, близько 30 поранені, є також жертви серед місцевого населення. "З боку сил МВС четверо загиблих, близько 30 поранених. Є жертви серед місцевого населення. На даний час бій триває", - повідомляє прес-служба МВС України
- Актуальне
- Важливе