У Слов’янську терористи з втратами відступають вглиб міста
Терористи, яких українські військові оточили у Слов’янську, несуть великі втрати і відступають вглиб міста
Про це самі сепаратисти повідомляють російському виданню «Інтерфакс».
«Бої як і раніше ведуться. Поки нам вдалося зупинити просування противника вглиб міста, однак все це далося нам з великими труднощами. У нас багато загиблих. Можливо, більше 20 осіб», - сказав представник бойовиків.
Крім того, він додав, що кілька куль потрапили в газозаправну станцію, в результаті вона вибухнула.
«Силові підрозділи просуваються вглиб міста все інтенсивніше, «ополченці» намагаються до останнього позиції не здавати, але поки доводиться відступати», - сказав співрозмовник російського агентства пізніше.
- Актуальне
- Важливе