У Слов'янську йдуть бої біля телевежі
Сьогодні вранці почалися бойові дії у телевізійної вежі у Слов'янську
Офіційних даних про поранених чи загиблих поки немає, передає «ТСН».
Тим часом у соцмережах користувачі пишуть про мінімум одного загиблого з боку сепаратистів і кількох поранених.
Нагадаємо, ніч у Слов'янську пройшла досить спокійно, але на двох блокпостах відбулися невеликі перестрілки.
- Актуальне
- Важливе