Внаслідок боїв у Краматорську є загиблі
Мирні жителі загинули в результаті боїв у Краматорську.
Про це повідомила прес-служба Донецької облдержадміністрації, передає Еспресо.TV.
Згідно з інформацією, пошкоджені житлові будинки.
Через загрози життю громадян члени профспілкового комітету НКМЗ звернулися до гендиректора акціонерного товариства "Новокраматорський машинобудівний завод" з проханням тимчасово зупинити роботу на підприємстві.
Також повідомляється про загибель від рук бойовиків працівника ВАТ "Енергомашспецсталь", який вступив в бій з терористами після відмови віддати їм власний автомобіль.
Яе передавало Еспресо.TV, Національна гвардія увійшла до Луганська, йде бій. Терористи у Луганську встановлюють зенітні гармати біля житлових будинків. Сьогодні ввечері у селищах Велика і Мала Вергунка, що лежать у межах Луганська, пролунали кілька потужних вибухів. За інформацією очевидців, є жертви - загинула жінка.
- Актуальне
- Важливе