Терористи вкрали та знищили третину міських маршруток Краматорська
Терористи викрали 32 маршрутки, коли відступали з Краматорська в Донецьк. Ще 14 одиниць техніки вони знищили під час боїв з українською армією
Про це повідомляє управління житлово-комунального господарства Краматорська, передає Еспресо.TV з посиланням на ТСН.
Таким чином, Краматорськ втратив 30% громадського транспорту.
"Тікаючи з міста, ДНРівці вивезли більшість маршруток, тому на роботу в цей день мені довелося тягтися під проливним дощем пішки, а це близько шести кілометрів. Козли, ну що про цих хлопців з ДНР ще можна сказати?", - пише на своїй сторінці в Facebook місцевий журналіст Олександр Олійник.
- Актуальне
- Важливе