Українські сили взяли одну з висот Савур-Могили, - АТЦ
Українські військові взяли одну з висот Савур-Могили Донецької області
Про це повідомив речник Антитерористичного центру Олексій Дмитрашківський, передає Еспресо.TV із посиланням на РБК-Україна.
"Українські військові взяли висоту 277-0 Саур-Могили. Взяттям займалися три частини - 25, 51, 24. Це висота є стратегічним об'єктом. В результаті бою знищено велику кількість живої сили і техніки", - сказав він.
Нагадаємо, що за висоти Савур-Могили постійно точаться бої.
- Актуальне
- Важливе