ЦВК зареєструвала брата Клюєва кандидатом у депутати

22 вересня, 2014 понедiлок
22:40

Центральна виборча комісія зареєструвала позафракційного депутата Ради Сергія Клюєва й ще 282 кандидатів в одномандатних виборчих округах на позачергові парламентські вибори

Зміст

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні ЦВК в понеділок, передає Еспресо.TV, з посиланням на Українські новини

Клюєв - брат колишнього голови Адміністрації Президента (Віктора Януковича) Андрія Клюєва, оголошеного в міжнародний розшук.

Його зареєстровано кандидатом-самовисуванцем в окрузі №46 Донецької області.

На чергових виборах Ради в 2012 році пройшов у парламент, висуваючись від Партії регіонів у цьому ж окрузі.

140 кандидатів зареєстровані в понеділок від наступних партій: по 3 від "Нової політики", "5.10" і "Демократичного альянсу", 4 - від "Справедливості" і 128 - від "Партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна".

143 зареєстрований у понеділок кандидат балотується на вибори в порядку самовисування.

Серед інших ЦВК зареєстровано ще 17 діючих депутатів Ради: Григорій Калєтнік в окрузі №18 Вінницької області, Яків Безбах - №24, Андрій Шипко - №35 і Дмитро Шпенов - №37 Дніпропетровської, Ігор Шкіря - №46 і Андрій Пономарьов - №61 Донецької, Володимир Литвин - №65 Житомирської, Сергій Кальцев - №75 і Євген Карташов - №76 Запорізької, Олег Кулинич - №147 Полтавської, Віталій Хомутиннік - №171, Дмитро Шенцев - №176, Анатолій Гіршфельд - №179 і Євген Мураєв - №181 Харківської, Володимир Сальдо - №182 і Олександр Герега - №192 Хмельницької області.

Також комісією зареєстрований Володимир Свирида (заступник генерального директора концерну "Воєнремсервіс" Міністерства оборони) в окрузі №153 Ровенської області, Андрій Шинькович (заступник голови "Епіцентр К.") - №189 Хмельницької області й Михайло Петруняк (президент українсько-іспанської торговельної палати) - №83 Івано-Франківської області.

Крім того, ЦВК зареєструвала кандидатом телеведучого Олексія Дурнєва в окрузі №135 Одеської області.

Усього, станом на понеділок, Центрвиборчком зареєстрував 676 кандидатів в одномандатних округах: 503 самовисуванець і 173 - висунутих від політичних партій.

Як відомо, ЦВК зареєструвала партії "Громадянська позиція", "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", "Відродження", "Громадянський рух" і Комуністичну партію в загальнонаціональному багатомандатному окрузі на позачергові вибори Ради.

Позачергові парламентські вибори пройдуть 26 жовтня.

Теги:
Читайте також:
Київ
+24.4°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, середа
10 червня
20:08
Владислав Бельбас і Томас Ґоттшильд
"Українська бронетехніка" й концерн MBDA, виробник ракет Taurus, домовилися про стратегічну співпрацю
20:01
OPINION
Коли закінчиться наша війна?
19:56
Ексклюзив
Оксана Жолнович, міністерка соцполітики України
Українцям, які повертаються з-за кордону, потрібно буде заново адаптовуватися, - ексміністерка соцполітики Жолнович
19:47
Дональд Трамп
Трамп попередив Іран, що йому доведеться заплатити через "затягування з угодою щодо миру"
19:45
Ексклюзив
В Україні сформувалося розуміння спільної відповідальності за безпеку континенту, - фахівець з євроінтеграції
19:17
Президент України Володимир Зеленський
Зеленський підписав указ про День Сил безпілотних систем
19:08
У Краснодарському краї припинили видачу пального на 15 АЗС, а ціни в Криму перевищили московські
18:59
пенсія
Україна отримала 236 млн євро на соціальні видатки й пенсії
18:15
Карпати
У всіх на виду, але таємниця для уряду: екологам відмовили у наданні переліку локації для ВЕС у Карпатах
18:10
Оновлено
У Сумах уламки збитого "шахеда" впали на потяг "Суми - Рахів", є поранені
17:45
Огляд
Володимир Зеленський
Реакція світу на лист Зеленського: пастка для Путіна чи спроба повернути до переговорів Трампа
17:43
багі ATC BOLT 1000
У підрозділи ЗСУ почали постачати нові вітчизняні багі, а на фронті кількість російських атак перевищила 70
17:33
робот-сапер NEO-1
До експлуатації в ЗСУ допустили робота-сапера NEO-1, що знаходить міни й гранати
17:01
OPINION
Сі ревнує Кім Чен Ина до Путіна
16:56
Оновлено
Наслідки удару по Чебоксарам, Чувашія
"Обмангалили" будівлю антидроновими сітками, але не захистилися від ракет", – Defence Express про удар Flamingo по Чебоксарах
16:34
Георгій Тихий
"Є певний позитивний прогрес у найчутливіших питаннях": у МЗС сподіваються на зустріч Зеленського й Мадяра найближчим часом
16:33
Борис Корчевніков
Закликав убивати українців: СБУ передала до суду справу російського актора-пропагандиста Корчевнікова
16:03
Полтавський музей планує викупити демонтований у Києві памʼятник Булгакову
15:46
поліцейський
У ВР ухвалили законопроєкт щодо підвищення зарплат поліцейським і рятувальникам
15:15
ЗСУ, ППО
Україні вдалося знайти засоби ППО, включаючи ракети, термін придатності яких закінчується, - МЗС
15:08
Оновлено
У Криму горіла панорама "Оборона Севастополя". Панно у ній жодної історичної цінності не має, — Портников
14:57
Ексклюзив
У Києві попрощалися із 12-річним хлопчиком, який загинув через ДТП в Соломʼянському районі
14:56
Ціни на пальне, АЗС
Ціни на пальне сьогодні: скільки коштують бензин, газ і дизель
14:43
Оновлено
У Підмосков'ї ліквідовано посадовця міноборони, а в Москві вибухнув електромобіль. Затримали двох підлітків
14:38
Система ППО Patriot
Україна випробувала власну ракету, дешевшу за Patriot, - Financial Times
14:28
Волинська область, Волинь
На Волині встановлять антидронові сітки
14:26
Володимир Зеленський і Валерій Залужний
У КМІС назвали трьох діячів зі сфери оборони, які популярніші за Зеленського
14:01
OPINION
Чому у нас не бояться порушувати ПДР
13:52
Володимир Зеленський та Михайло Федоров
Зеленський, Терехов, Федоров: соціологи назвали політиків із найвищим рейтингом довіри
13:43
ДШВ запустили систему "Прометей" для управління артилерією в режимі online
13:19
Кір Стармер
"Солідарність з Україною залишається нашою головною метою". Стармер відповів Туску
13:15
мікросхема, чіп, електроніка
Палата представників заборонила передачу американських технологій для виробництва "шахедів"
12:58
Ексклюзив
Рефат Чубаров
Чубаров: успішна атака на Чонгарський міст завдала сильного удару по логістиці РФ у Криму
12:30
Верховна Рада, ВР
Верховна Рада збільшила видатки на безпеку і оборону на 1,56 трлн грн
12:26
Оновлено
Чонгарський міст повністю зруйновано. Маріупольський порт не працює. Підсумки роботи Сил оборони на полудень 10 червня
12:02
Ексклюзив
Ігор Рейтерович
Вимоги Угорщини запровадити квоти для нацменшин у Раді суперечать Конституції України, - Рейтерович
11:46
Огляд
Чого слід чекати, якщо не оцифрувати трудову книжку до 10 червня, та як це зробити самостійно
11:30
OPINION
Україна-Польща. У політиці емоції — поганий радник
11:09
Торік у ДТП загинули понад 3 тис. людей: у Раді назвали основну причину смертей на дорогах
11:04
OPINION
Польська істерія і стратегічна ціна
Більше новин