Двом українським баскетбольним клубам заборонили купувати гравців
Баскетбольний арбітражний трибунал Міжнародної федерації баскетболу (ФІБА) вніс "Ферро" і "Дніпро-Азот" в список клубів, яким заборонено підписувати контракти з новими гравцями
Такі санкції накладаються на тих, хто має заборгованість перед баскетболістами, визнані судом, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на basketdream.com.
У цьому переліку також знаходяться "Дніпро" і "Кривбас". Раніше в подібну ситуацію потрапляв нині не існуючий "Азовмаш", проте потім після ліквідації заборгованостей ФІБА знімала заборону.
Цього сезону "Ферро" уперше за багато років залишився без легіонерів, а "Дніпро-Азот" встиг підписати контракти з новими американськими гравцями - Юджина Харріса і Кріса Фергюсона.
Нагадаємо, старт баскетбольної української Суперліги перенесли через проблеми п'ятьох команд, які не сплатили обов'язковий внесок.
- Актуальне
- Важливе