live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Сайт "Миротворець" опублікував відомості про дев'ять тисяч терористів

Активними помічниками у зборі інформації про терористів, що воюють проти України, стали росіяни

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

"Кілька тижнів тому я презентував проект зі збору даних про терористів і сепаратистів, створений групою однодумців для допомоги в роботі МВС та СБУ - сайт Миротворець", - написав Геращенко.

Станом на 7 січня на сайті зібрано і оброблено інформацію про 9 тисяч терористів та їхніх прибічників. І це тільки початок.

Сайт "Миротворець" наробив немалий переполох у терористичних та сепаратистських колах.

За інформацією, зібраною сайтом "Миротворець", на блок постах при виїзді із зони АТО були затримані близько 150 терористів і їхніх пособників, які думали, що їх художества нікому не відомі.

Бандити і терористи заходили на цей сайт і з жахом дізнавалися, що всі їхні безневинні селфі з автоматами і гранатометами зібрані та враховані дбайливими руками волонтерів, а їх хвалькуваті витівки зафіксовані назавжди і будуть використані проти них самих.

Причому одними з найактивніших добровільних помічників сайту стали думаючі громадяни Росії, які стали масово відсилати на електронну пошту сайту відомості про російських терористів, найманців і російських військовослужбовців, яких вони знайшли в російських соцмережах і форумах.

Завдяки допомозі російських друзів України, ми тепер маємо списки особового складу цілого ряду підрозділів Російських збройних сил, що без оголошення війни вторглися на територію України і вбивають наших співгромадян.

Ці списки будуть доказом розв'язування агресивної війни Путіним на майбутньому Міжнародному трибуналі по злочинах Росії в Україні.

Завдяки активній підтримці ідеї збору відкритої інформації про бандитів і терористів стало відомо про те, що за останній місяць в соціальних мережах закрили свої акаунти або почали прикидатися "бідними овечками" близько 30% раніше активних прихильників ідей "Новоросії".

"Їх мабуть так сильно налякала ідея рано чи пізно понести кримінальну відповідальність за свої дії або стати персонами нон грата в усьому цивілізованому світі", - написав Геращенко.

Цікаво також, що після презентації сайту "Миротворець" ним зацікавилися іноземні спецслужби - ЦРУ, ФБР, європейські розвідки і контррозвідки.
Причина проста - цивілізовані країни, черпаючи з сайту "Миротворець" інформацію про проросійських бойовиків-терористів будуть створювати свої бази даних підозрілих осіб та осіб, яких необхідно знешкоджувати і ізолювати від суспільства.

Ще один цікавий аспект успішної роботи сайту "Миротворець", це те, що бандити і терористи, знаходячи себе на сайті, починають замислюватися про те, що їх чекає в недалекому майбутньому, якщо вони звичайно залишаться в живих, а не послідують в пекло в слід за "Бетменом" і групою його співтоваришів розстріляних із засідки своїми ж подільниками по "ЛНР".

На гарячу лінію СБУ, після розстрілу угрупування "Бетмена" подзвонили вже десятки бойовиків з питанням - як можна отримати гарантії амністії в разі добровільного переходу на українську сторону.

Усім їм надано гарантії безпеки, у разі, якщо вони не встигли зробити тяжких та особливо тяжких злочинів, а також у разі якщо вони будуть допомагати у викритті своїх менш розумних спільників, що залишаються на темній стороні.

Антон Геращенко зазначив, що телефон "гарячої лінії" захищено від прослуховування, тому всім бойовикам, що захочуть співпрацювати з СБУ гарантується анонімність. "В цілях особистої безпеки бойовикам-терористам знаходяться на тимчасово-окупованій території або в Росії, рекомендується телефонувати через Skype або використовувати інші способи Інтернет-телефонії. Так ФСБ і спецслужби бойовиків ніяк не зможуть визначити звідки Ви дзвонили на гарячу лінію СБУ і яким телефонним номером Ви користувалися", - написав він.

Якщо не знаєте самі, як користуватися Інтернет-телефонією - запитайте у товариша, якому довіряєте і який володіє такими навичками.

У майбутньому сайт "Миротворець" перетвориться на зразок Віденського Центру Симона Візенталя, який починаючи з кінця сорокових років і до тепер займається відстеженням і виловом нацистських злочинців.

Тільки в нашому випадку це будуть злочинці, що знищували народ України - зрадники, коллаборціоністов, російські та інші найманці і кадрові військовослужбовці, що беруть участь у неоголошеній, а тому незаконній війні з боку Росії.

 

новини партнерів

‡агрузка...

22 жовтня, 2019 вівторок

22 жовтня, 2019 вівторок

21 жовтня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати