Краматорські будівлі охороняють від мародерів 170 міліціонерів
У місті Краматорськ Донецької області 170 міліціонерів охороняють від мародерів будівлі, пошкоджені при обстрілі
Про це на своій сторінці у "Фейсбуці" написав начальник УМВС у Донецькій області В'ячеслав Аброськін, повідомляє Еспресо.TV.
"170 правоохоронців Краматорська, Дружківки, Костянтинівки і Слов'янська взяли під охорону пошкоджені будівлі з метою недопущення фактів мародерства", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, 10 лютого бойовики обстріляли Краматорськ, в результаті обстрілу загинули 16 осіб і ще 48 постраждали. За інформацією Генштабу, обстріл вівся з використанням РСЗВ "Смерч", ймовірно, з населеного пункту Ясинівка.
Зазначиалось, що вогонь скорегував російський безпілотник.
Сьогодні вночі Краматорськ відвідав президент України Петро Порошенко.
- Актуальне
- Важливе