Біля Золотого відбувся бій між силами АТО і терористами
Увечері 4 травня в районі населеного пункту Золоте відбулося бойове зіткнення українських військ із бойовиками
Про це повідомляється на сторінці прес-центру АТО у Facebook, передає Еспресо.TV.
"Неподалік населеного пункту Золоте 4 з 17:30 до 19:00 відбулося бойове зіткнення українських військовослужбовців з групою противника. Наші воїни зупинили нападників щільним вогнем зі стрілецької зброї й змусили їх відійти", – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, з 18 години до опівночі 4 травня російсько-терористичні війська 27 разів порушили режим тиші.
- Актуальне
- Важливе