Терористи гатили з танків по українських бійцях біля Красноармійська
Бойовики здійснили обстріли з танків позицій українських військ в районі населених пунктів Славковичі та Перше Травня
Про це повідомляється на сторінці прес-центру АТО у Facebook, передає Еспресо.TV.
"Біля Славковичів та Першого Травня по українських позиціях ворог бив з танків", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, в ніч на понеділок ситуація в зоні проведення антитерористичної операції загострилась на Артемівському напрямку.
- Актуальне
- Важливе