live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

З'явився кліп на спільну пісню Макаревича та "Гайдамаків"

Віктор Придувалов створив відео до композиці] трьома мовами "Тільки Любов Залишить Тебе Живим", записану Андрієм Макаревичем, Олександром Ярмолою та поляком Мацеєм Маленчуком

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Новий кліп виклали на YouTube. Це пісня про мир в Україні і в цілому світі. Мир як альтернатива всім формам війни: тотальній, гібридній, економічній, інформаційній. Пісня "Тільки Любов Залишить Тебе Живим" – це відповідь артистів на страждання простих людей, цинізм та лицемірство політиків, складну та несправедливу ситуацію, в якій опинилася Україна сьогодні. З'явилася вона у липні, і зараз можна побачити кліп.

Пісня записана з легендарними рок-співаками - росіянином Андрієм Макаревичем і поляком Мацеєм Маленчуком (Maciej Malenczuk).  Відповідно, і слова пісні звучать теж трьома мовами.

Музику до композиції написали "Гайдамаки", авторство слів поділили всі три виконавці.

Кліп на пісню "Тільки Любов Залишить Тебе Живим" зняв український кліпмейкер Віктор Придувалов. 

Ідея пісні виникла на репетиції в студії Мацея Маленчука біля Кракова. До речі, це перший офіційний твір, в якому легендарний співак також грає на саксофоні. Потім до спільної творчості запросили Андрія Макаревича, з яким "Гайдамаки" давно підтримують дружні стосунки. Саме йому належать слова, що стали назвою пісні: "Тільки любов залишить тебе живим" ("Только любовь заставит остаться живым"). Запис музики було здійснено на студії в Києві.

новини партнерів

9 серпня, 2020 неділя

8 серпня, 2020 субота

8 серпня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати