Львівські патрульні в'їхали в прикарковане авто
У Львові авто патрульної поліції не розминулося з припаркованою машиною
ДТП сталося на вул. Щурата, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на спільноту "Варта-1".
Авто патрульних з місця події забрав евакуатор.


- Актуальне
- Важливе