live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

ООН вперше за три місяці доставила гуманітарну допомогу в Луганськ


фото: unhcr.org.ua
Конвой Агентства ООН у справах біженців у складі дев’яти вантажівок з гуманітарною допомогою успішно прибув до Луганська, пройшовши контрольно-пропускні пункти

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу агентства.

 "Це перший конвой ООН за останні три місяці, який доставив гуманітарну допомогу для найбільш незахищених груп населення, що проживають на непідконтрольній уряду частині Луганської області", - йдеться у повідомленні.

Дев’ять вантажівок доставили товари першої необхідності та будівельні матеріали, яких достатньо для забезпечення потреб понад 12 тисяч осіб. У складі конвою надійшло 5 тисяч каністр для питної води, 10 тисяч ковдр, 10 тисяч рушників, 5 тисяч відер, а також 5 тисяч листів посиленої будівельної плівки, цемент та фанера для будівельних робіт, які було розвантажено на складі у Луганську для подальшого розповсюдження.

"Це лише маленька крапля у океані потреб, які ми бачимо на територіях, які постраждали від конфлікту, та у порівнянні із допомогою, яку надають інші організації. Однак ми сподіваємося, що ще до початку зими ми зможемо прискорити доставки та надання гуманітарної допомоги для найбільш вразливих категорій у зоні конфлікту", - зазначив керівник операції Агентства ООН у справах біженців в Україні Жан-Ноель Веттервальд.

Протягом наступних кількох тижнів агентство ООН планує надіслати близько 1 тисячі метричних тон гуманітарної допомоги для постраждалого населення, одночасно мобілізуючи ресурси для подальших конвоїв для непідконтрольних Києву територій на сході України.

новини партнерів

‡агрузка...

20 вересня, 2019 п'ятниця

20 вересня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати