Мадрид оскаржив резолюцію незалежності Каталонії
Конституційний суд Іспанії оскаржив резолюцію парламенту Каталонії про початок процесу відокремлення від Іспанії
Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на російську службу BBC.
Уряд Іспанії подав позов до Конституційного суду про незаконність резолюції каталонського парламенту, яка затвердила процесу набуття незалежності. Відповідне рішення уряд ухвалив на позачерговому засіданні.
Після надходження позову уряду до Конституційного суду, процес відділення Каталонії буде припинений, допоки суддя не винесе вердикт.
Позов до Конституційного суду представила генеральний державний адвокат Сілва ді Пуерта.
Каталонським політикам, що мають безпосереднє відношення до прийняття резолюції, пред'являть звинувачення у недотриманні закону. Це потягне за собою звільнення з посад.
Нагадаємо, у понеділок парламент Каталонії розпочав процес відокремлення від Іспанії, розраховуючи за 18 місяців створити всі необхідні інституції для незалежного функціонування. Конституційний суд Іспанії не зміг цьому завадити.
- Актуальне
- Важливе