live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Революція Гідності очима автомайданівця: Виходить нова книга про Майдан

Автомайданівець Руслан Сан-Маріно написав книжку про найдраматичніші дні зими 2013-2014

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Gazeta.ua.

Нову книжку про Майдан представить Видавнича група КМ-Букс - "Пробудження. Про революцію із перших вуст" Руслана Сан-Маріно.

У ній автор розповідає про участь і роль в Революції Гідності як окремих її лідерів, так і простих людей - друзів і випадкових знайомих по спільній справі. 

Описуючи свою участь в акціях Автомайдану, у протистояннях на Грушевського та Інститутській, блокуванні силовиків на території Академії МВС, автор розповідає і про те, що передувало виникненню в країні загального невдоволення, про ставлення до всього пересічних людей.

null

Описані події проілюстровані кольоровими фотографіями, зробленими самим автором та професійними фотографами.

"Ця книга написана під враженням від побаченого і пережитого під час Революції 2013-2014 років, - каже автор. - Я вирішив записати все те, що вразило, щоб не забути. Першою виникла розповідь" Один день" про події 18 лютого 2014-го. Це оповідання було написане за один день, на емоціях, буквально через тиждень після події. Наступним було оповідання "В облозі" про події 20-22 лютого. Працював над розповіддю вночі, мучило безсоння і, по суті, це була така терапія від контузії, отриманої 18 лютого під час "Мирної ходи" на вул. Інститутській. Записи я давав почитати рідним і друзям, а моя дружина запропонувала написати книгу, щоб залишити в пам'яті все, що відбувається. Назва "Пробудження" прийшла сама по собі і це, по суті, відображає те, що відбувалося з нами в ті дні. Ми прокидалися від сплячки і байдужості й починали боротьбу за свою країну і за майбутнє своїх дітей. Ми стали поетапно переходити від слів до справи і почали впливати на процеси, що відбуваються в нашій країні".

Автор Руслан Сан-Марино - людина далека від літератури. Народився 14 вересня 1974-го в Орджонікідзе, що в Дніпропетровській області. У 1990 роках займався підприємницькою діяльністю в рідному місті. У травні 1999-го переїхав до Києва, де працював на менеджерських посадах у різних комерційних фірмах. У жовтні 2000-го заснував свою компанію, яку понині очолює. Компанія займається розвитком і впровадженням інноваційних технологій в галузі енергозбереження, цивільного і промислового будівництва.

null

2004-го був учасником помаранчевої революції. З першого дня вийшов на Майдан. У грудні 2004-го разом із дружиною і її братами, на громадських засадах, їздили спостерігачами від Ющенка в третьому турі виборів президента в Дніпропетровську область. Побачили на власні очі, як фальсифікуються вибори, змогли знайти порушення і зупинити фальсифікації на тих ділянках, де були спостерігачами. Взимку 2013-2014 років став учасником Революції Гідності, після побиття студентів. До цього моменту, розчарувавшись у підсумках Помаранчевої революції, принципово не брав участі в будь-яких протестних рухах.

новини партнерів

21 жовтня, 2020 середа

20 жовтня, 2020 вівторок

21 жовтня, 2020 середа

20 жовтня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати