live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Порошенко ввів у дію "список Савченко"


фото: inforesist
Петро Порошенко підписав указ, який вводить в дію рішення РНБО про застосування персональних спеціальних економічних та інших санкцій стосовно осіб, причетних до протиправних дій щодо Надії Савченко, Олега Сенцова та Олександра Кольченка

Указ підписано президентом напередодні робочого візиту до США, пише офіційний сайт глави держави.

В рішенні РНБО зазначається, через незаконні обвинувальні вироки судових органів РФ стосовно українських громадян Надії Савченко, Олега Сенцова та Олександра Кольченка, Радбез підтримала пропозиції президента України та Кабінету міністрів про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів стосовно осіб, причетних до протиправних дій щодо вищезгаданих громадян.

Рішення РНБО містить перелік фізичних осіб, до яких застосовуватимуться безстрокові персональні спеціальні економічні та інші санкції. Відповідний додаток розміщено в тексті указу президента.

Крім того, за рішенням РНБО, Кабінет міністрів України разом зі Службою безпеки України за участю Національного банку України повинні забезпечити реалізацію і моніторинг ефективності персональних спеціальних економічних та інших санкцій. Міністерство закордонних справ України повинно поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав з метою розгляду ними питання щодо запровадження аналогічних санкцій.

Окремо доручається Кабінету міністрів України підготувати разом зі Службою безпеки України та розвідувальними органами України пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших санкцій стосовно осіб, причетних до протиправних дій щодо інших громадян України, та у двотижневий строк подати їх на розгляд Ради національної безпеки і оборони України.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

новини партнерів

11 серпня, 2020 вівторок

11 серпня, 2020 вівторок

10 серпня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати