Цього року вже звільнили понад 300 прикордонників
З початку року звільнили 337 співробітників Державної прикордонної служби за службові порушення
Про це на брифінгу розповів помічник голови ДПСУ Олег Слободян, повідомляє ЛІГА.net.
"Всього з початку року з ініціативи відомства вже виявлено 26 злочинів, що містять ознаки корупції", - сказав Слободян.
За його словами, в результаті внутрішніх перевірок за різноманітні порушення з відомства звільнені 337 осіб, в тому числі 248 - за службову невідповідність, 13 - з позбавленням військового звання.
Ще 240 осіб були притягнуті до адміністративної відповідальності.
- Актуальне
- Важливе