live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Президент Світового конгресу українців вшанує пам'ять жертв Волинської трагедії

У понеділок, 11 липня, о 16:00 президент Світового конгресу українців Євген Чолій покладе квіти до пам'ятника жертвам Волинської трагедії у Варшаві

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Разом з президентом Світового конгресу українців данину пам'яті жертв українсько-польського конфлікту віддадуть: президент Союзу українців у Польщі, член Спільної комісії уряду та національних і етнічних меншин Петро Тима, президент фонду "Наш вибір", що об'єднує громадян України, які проживають у Варшаві, Мирослава Керик, а також секретар Головного правління спілки українців у Польщі Мирослав Купич

10 липня Чолій разом з представниками української громади Польщі в Церкві Отців Василіян у Варшаві взяв участь у молебні-панахиді за жертвами Волинської трагедії, а також за всіма тими, хто протягом століть гинув через польсько-українські конфлікти. 

У відповідь на звернення предстоятеля Української греко-католицької церкви архієпископа Святослава, митрополита Перемишльсько-Варшавського архієпископа Євгена Поповича і єпископа Вроцлавсько-Гданського Володимира Ющака, траурні богослужіння відбудуться у всіх греко-католицьких храмах Польщі. 

Світовий конгрес українців створений у 1967 році. Він об'єднує організації української діаспори в 46 країнах світу. Починаючи з 1991 року членом конгресу є Союз українців у Польщі.

Світовий конгрес українців співпрацює з багатьма міжнародними організаціями, зокрема ООН, Радою Європи, ОБСЄ, Європейським парламентом.

Світовий конгрес українців уже багато років наголошує на необхідності діалогу між поляками та українцями щодо трагічних сторінок історії. 

новини партнерів

14 листопада, 2019 четвер

14 листопада, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати