live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В США перевіряють причетність росіян до зламу серверів Демпартії


фото: ipnews.in.ua
Комп'ютерні експерти Агентства національної безпеки (АНБ) США, можливо, ведуть кібератаку на російські хакерські групи, щоб переконатися в їх відповідальності за злам серверів Національного комітету Демократичної партії США (DNC)

Про це повідомила телекомпанія ABC News з посиланням на трьох колишніх високопоставлених співробітників американських розвідслужб, передає Укрінформ.

Зокрема, Роберт Джойс, керівник засекреченого управління операціями із замовленого доступу (Tailored Access Operations) в складі АНБ, пояснив, що агентство має у своєму розпорядженні достатній технічний потенціал і юридичні повноваження, щоб "зламати у відповідь" підозрілих хакерів, проникнути в їх системи з метою збору інформації про їх операції.

"Одне із завдань зовнішньої розвідки - спробувати зрозуміти, хто зламав нашу систему. Це важка робота, але це входить у наші обов'язки", - пояснив він в інтерв'ю АВС.

Раджеш Ді, колишній головний консультант АНБ, вважає, що в цій справі спецслужба може діяти в силу своєї компетенції, оскільки російський уряд "поза сумнівом є метою розвідки". На його думку, АНБ може в такій ситуації діяти самостійно або надавати ФБР, яке веде розслідування зламу DNC, технічну підтримку.

Колишній високопоставлений американський чиновник також сказав, що цілком ймовірно, що АНБ, використовуючи технічну майстерність своїх хакерів, намагається зламати комп'ютерні системи двох російських хакерських команд, які, як стверджують експерти з кібербезпеки з компанії Crowdstrike (найнятої демократами для розслідування зламів), атакували комітети партії і були пов'язані з двома різними російськими спецслужбами.

Все по темі

новини партнерів

24 вересня, 2020 четвер

23 вересня, 2020 середа

23 вересня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати