live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Бойовики підтягнули бійців і техніку до передової


фото: vk
Терористи підтягують сили до передових позицій одразу на трьох напрямках, проводять ротацію і риють окопи

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

Основні зусилля бойовиків зосереджувались на: підтриманні бойової готовності з’єднань та частин 1 АК (Донецьк) і 2 АК (Луганськ) Збройних сил Росії; ротації та посиленні передових підрозділів; удосконаленні інженерного обладнання; поповненні запасів паливно-мастильними матеріалами; повернення з полігонів до місць постійної дислокації підрозділів після проведення планових заходів бойової підготовки.

На Новоайдарському напрямку через Краснодон у напрямку Луганська здійснила рух колона у складі семи паливозаправників. 

На Сєверодонецькому напрямку після проведення заходів бойової підготовки на полігоні "Шимшинівський" переміщено підрозділи 6 окремого мотострілецького полку (Стаханов) 2 АК: до Стаханова - до роти особового складу; до Первомайська - два танкових взводи, артилерійський та протитанковий взводи.

На Слов’янському напрямку у смузі відповідальності 7 окремої мотострілецької бригади (Дебальцеве) 2 АК триває інженерне обладнання передових позицій. Здійснено облаштування пункту управління бригади, проводиться налагодження каналів зв’язку.

Виконання заходів особисто контролює перший заступник командувача 2 АК. Після проведення заходів бойової підготовки на полігоні "Карло-Марксове" до пункту постійної дислокації переміщено підрозділи 3 окремої мотострілецької бригади (Горлівка) 1 АК.

На Донецькому напрямку через Макіївку у напрямку Донецька переміщено артилерійський взвод гаубичного артилерійського дивізіону 11 окремого мотострілецького полку (Макіївка) 1 АК. На Маріупольському напрямку з метою перевірки до штабу 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК прибула комісія на чолі із заступником командувача корпусу з озброєння.

Противник також активізував ведення повітряної розвідки.

новини партнерів

21 січня, 2020 вівторок

21 січня, 2020 вівторок

20 січня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати