Генпрокуратура проводить обшуки у Миколаївському порту, - Ольга Варченко

15 вересня, 2016 четвер
14:23

Внаслідок протиправних дій службових осіб Державного підприємства Миколаївський морський торговельний порт державі спричинено 45 млн грн збитків

Зміст

Про це інформує один з керівників Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України Ольга Варченко.

Службові особи Державного підприємства "Миколаївський морський торговельний порт" у співучасті з службовими особами регіонального відділення Фонду державного майна України по Миколаївській області та суб’єктами оціночної діяльності зловживаючи службовим становищем укладали договори оренди нерухомого майна державного підприємства із суб’єктами підприємницької діяльності за заниженою ринковою вартістю оренди об’єктів, що призвело до ненадходження до державного бюджету грошових коштів за використання державного майна та заподіяло тяжкі наслідки.

«У період 2012-2013 років службові особи ДП "ММТП" діючи в інтересах ряду "підконтрольних" підприємств, шляхом зловживання своїм службовим становищем, здійснили розтрату державних коштів в особливо великих розмірах, шляхом перерахування їх на рахунки вказаних підприємств, за проведення інженерно-поглиблювальних робіт, вартість та об’єми яких були штучно завищені», — повідомляє Ольга Варченко.

Так, в результаті вказаних протиправних дій службових осіб державі спричинено збитки в розмірі близько 45 млн грн.

Наразі, Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України спільно з Департаментом захисту економіки Національної поліції України проводяться обшуки за 26 адресами, в тому числі на території Державного підприємства "Миколаївський морський торговельний порт", в приміщеннях підприємств, в інтересах яких діяло керівництво порту, а також за місцем проживання та реєстрації керівництва Миколаївського морського торгівельного порту та суб’єктів підприємницької діяльності, з метою зібрання доказів та встановлення осіб, причетних до вчинених злочинів.

Ольга Варченко погодилася інформувати громадськість про подальший розвиток справи.

Теги:
Читайте також:
Київ
+17.2°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, субота
13 червня
21:53
Бустерна доза
Науковці випробували на людях розроблену з допомогою ШІ універсальну вакцину проти коронавірусів
21:22
Ексклюзив
Віталій Портников
Якщо Україна зникне з політичної мапи світу, то Польща через певний час теж припинить своє існування, - Портников
20:59
Оновлено
Дональд Трамп та Алі Хаменеї
США та Іран підпишуть в неділю мирну угоду, - Трамп
20:34
Ракетний комплекс "Іскандер"
Скільки ракет Росія виробляє щомісяця і чому виробництво зростає завдяки Заходу: дані генштабу
20:18
Ексклюзив
Російський диктатор Володимир Путін
Пайфер: ціна війни має перевищити вигоди Путіна
20:01
Огляд
пожежа на НПЗ у Сизрані
Найчорніший місяць для російських нафтозаводів. ЗСУ встановили рекорд
19:38
OPINION
Маск-трильйонер. Чому це погані новини для демократії
19:15
Ексклюзив
З чорнетки привітання росіянок від Путіна з нагоди 8 березня
Це плацебо для "голого короля" Путіна: Коваленко про "Орешник"
19:02
рекреаційна поїздка для дітей, які втратили рідних на війні
Вони втратили найдорожче. Допоможімо їм повернути віру в майбутнє. Історія Назара після загибелі батька-Героя
18:47
Віктор Орбан
Орбана переобрали очільником партії "Фідес" після програшу на виборах
18:06
Кароль Навроцький (праворуч) у Білому домі
Туск порадив Навроцькому під час візиту до Трампа не дозволити "затягнути себе в клітку"
17:36
ЗАЕС
Зовнішнє електроживлення окупованої Запорізької АЕС відновили: ситуація в енергосистемі 13 червня
17:27
Оновлено
Тулсі Габбард
Директорка розвідки США Габбард "розсекретила" дані про мережу біолабораторій в Україні. У МЗС застерегли від маніпуляцій
17:06
Оновлено
РФ вдарила КАБами по Херсону, Словʼянську й ринку на Дніпровщині: кількість поранених зросла, серед них дитина
17:06
Костянтинівка
Якщо забезпечити ізоляцію Костянтинівки, росіяни можуть опинитися в пастці, – комроти однієї з бригад, яка захищає місто
17:01
OPINION
Північний Кавказ. Дуже поганий сценарій для Росії
16:52
Карта бойових дій за 6-13 червня
ЗСУ знищили всі мости до Криму із Херсонщини
16:40
У Покровську знищили шість точок злету ворожих дронів, а на фронті зафіксували понад 60 боїв
16:00
Ексклюзив
"Цивільні чекають. Світ має діяти": у Києві відбулась акція на підтримку українців, яких Росія тримає в полоні
"Цивільні чекають. Світ має діяти": у Києві відбулась акція на підтримку українців, яких Росія тримає в полоні
15:34
Дональд Трамп на мітингу "Зробимо Америку знову великою"
У Вашингтоні на газоні нацпарку помітили цифри "8647", які використовують незгодні з політикою Трампа
15:31
економіка росия рубль
Найбільша енергетична компанія Росії заявила про ризик дефолту
15:31
Володимир Зеленський
Україна ввела санкції проти 10 російських операторів зв'язку, які працюють на ТОТ
14:53
VPN-сервіс
Росіяни масово заводять другий телефон і встановлюють VPN через інтернет-цензуру Путіна, — Reuters
14:48
Google несе юридичну відповідальність за контент, згенерований ШІ: постанова суду
14:24
Економіка рф
Витрати Росії на війну у першому кварталі 2026-го зросли на 30% і з'їли майже половину бюджету
14:22
Ексклюзив
зеленський єрмак
Рибачук: Звільнення Єрмака не змінило взаємодію Офісу президента з іншими інституціями
14:16
"Трансформація системи з новими контрактами": Федоров розповів про механізм повернення із СЗЧ через Армія+
14:00
OPINION
Між ордером на арешт Путіна та звинуваченнями проти прокурора. Що означає відсторонення Каріма Хана для України
13:39
Іспанія
В Іспанії почали розслідування щодо експремʼєра Сапатеро через контрабанду й податкове шахрайство
13:36
У травні РФ убила й поранила понад 2 тис. мирних українців — найбільше протягом місяця від 2022-го
12:35
На фото прапор ОАЕ
ОАЕ розблокують для Ірану щонайменше $10 млрд, аби зменшити регіональну напруженість, – Reuters
12:06
Огляд
Роками рятувала економіку РФ – і раптом тиша: що означає зникнення банкірки Путіна Набіулліної і чи звільнять її
11:58
Оновлено
МВФ
МВФ погодив Україні транш у $690 млн у межах програми Механізму розширеного фінансування
11:51
Іран Росія
Іран скористався перемир'ям зі США щоб відновити арсенал і отримати російські ракети, — Bloomberg
11:49
українсько-американський форум науки та освіти у Львівській політехніці
Компанія blago стала партнером українсько-американського форуму науки та освіти у Львівській політехніці 
11:33
Булінг
"Реальний масштаб значно більший": Лубінець заявив, що торік отримав 191 офіційне звернення через булінг у школах
11:14
Оновлено
fpv-дрон, фпв, ЗСУ, Сили оборони, фронт, Генштаб
Військові вдарили по порту Темрюк і терміналу в Тамані на Кубані. Триває вогневий контроль над шляхами до Криму. Підсумки роботи Сил оборони на ранок, 13 червня
11:01
OPINION
Усик, Трамп і політичні амбіції чемпіона
11:01
збірна Бразилії, Неймар, ЧС-2022
ЧС-2026: Бразилія проти Марокко, розклад матчів та трансляцій 13-14 червня
10:49
Віктор Орбан ("Фідес") і Петер Мадяр ("Тиса")
Партія Мадяра подала законопроєкт про реформу держмедіа Угорщини після усунення Орбана
Більше новин