live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Вчитель-початківець отримуватиме зарплату, яка дорівнює трьом мінімалкам, - Гриневич


фото: pravda.com.ua
Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич повідомила, що нова редакція закону "Про освіти" передбачає суттєве збільшення зарплати вчителів

Про це вона заявила у Верховній Раді, передає Еспресо.TV

"61 стаття цього закону регулює рівень зарплати вчителя. Там вказано, що посадовий оклад вчителя дорівнює трьом мінімальним заробітним платам", - повідомила Гриневич.

За її словами, "ми не можемо це зробити зараз і ніхто цього не може забезпечити, але в перехідних положеннях ми пропишемо, яким чином ми йдемо до цього показника".

"Вже цього року ми запропонували просування по єдиній тарифній сітці на 2 розряди вперед для педадогічних працівників. Це також вагомий крок в підвищенні соціального статусу", - наголосила Гриневич.

Зазначимо, що відповідно до проекту закону посадовий оклад педагогічного працівника кожної наступної від найнижчої кваліфікаційної категорії підвищується на 10%.

Посадовий оклад науково-педагогічного працівника (асистента кафедри) встановлюється в обсязі більшому на 25% від посадового окладу педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії.

Також педагогічний працівник, що пройшов сертифікацію, отримуватиме щомісячну доплату у розмірі 20% посадового окладу протягом строку дії сертифікату.

Педагогічним і науково-педагогічним працівникам встановлять щомісячні надбавки за вислугу років у розмірах: понад три роки - 10%; понад десять років - 20%; понад двадцять років - 30% посадового окладу.

 

 

новини партнерів

10 липня, 2020 п'ятниця

10 липня, 2020 п'ятниця

9 липня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати