live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

ВАДА розкритикувало Ріо-2016 за допінг-тести

Всесвітнє антидопінгове агентство (ВАДА) розкритикувало організаторів Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро за "серйозні помилки" в боротьбі з допінгом

Про це повідомляє ВВС.

Організація опублікувала 55-сторінкову доповідь, в якій незалежні спостерігачі, які були присутні на Олімпіаді від ВАДА, описують порушення.

У доповіді говориться, що деяких спортсменів просто не змогли знайти для проведення тестування.

Спостерігачі також поскаржилися на брак персоналу, який пройшов спеціальне навчання для виявлення допінгу. Це стосувалося і фахівців, які повинні були проводити допінг-проби, і супроводжуючих, які повинні були проводжати спортсменів на тестування.

Супроводжуючим був закритий доступ в деякі місця. Часто вони приходили до спортсменів невчасно, а іноді взагалі не приходили. Деякі з них не говорили по-англійськи.

Зрештою практично неможливо було виконати щоденні цілі з тестування спортсменів. У доповіді говориться, що в деякі дні проводилася лише половина або навіть менше запланованих тестів.

З 11 470 спортсменів, які взяли участь в Олімпійських іграх, близько 4 125 не мають записів про проходження тестів у 2016 році.

Також у доповіді вказується на помилки введення інформації в бази даних.

Проте, на думку ВАДА, в Ріо-де-Жанейро було досягнуто і деякі позитивні результати. Наприклад, у ВАДА відзначили поліпшення в роботі антидопінгової лабораторії в Ріо-де-Жанейро, акредитацію якої ВАДА призупинила за кілька тижнів до початку ігор.

новини партнерів

3 серпня, 2020 понеділок

3 серпня, 2020 понеділок

2 серпня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати