Росія перекинула на Луганщину 5 танків і 7 "Градів"
З Росії прибула чергова партія зброї і палива для терористів, що діють на сході України
Про це сьогодні під час брифінгу повідомив речник Міністерства оборони з питань АТО Андрій Лисенко, передає Еспресо.TV.
Зокрема, до міста Свердловськ Луганської області привезли п'ять танків, сім установок "Град", дві командно-штабні машини.
На станцію Ясинувата приїхали 18 цистерн з паливно-мастильними матеріалами.
Лисенко також повідомив про втрати бойовиків за минулу добу.
Так, одного окупанта ліквідовано, двох - поранено, а також знищено один БТР.
"Така прикрість трапилася у так званій 4-й бригаді та 9-му полку російсько-окупаційних військ", - зазначив Лисенко.
- Актуальне
- Важливе