live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Рожковагейт: У мережі опублікували скандальні докази проти заступниці Гонтаревої

У мережі з'явились аудіозаписи перемовин заступниці голови Нацбанку України Катерини Рожкової, на яких вона домовляється з власниками різних банків щодо "вирішення проблемних питань"

Відповідні відео з'явились у YouTube.

Зокрема згадуються банк: "Михайлівський", "Платинум Банк", "Фідобанк", ВТБ Банк

На одному з них Рожкова обговорює зняття санкцій і статусу проблемного з банку "Михайлівський" "під чесне слово", що пізніше дало можливість Ігору Дорошенку вивести активи з банку.

На іншому відео, Катерина Рожкова обговорює з акціонером "Фідобанку" Олександром Адаричем і співробітниками нагляду за операціями переведення коштів в готівку, які проводяться через "Євробанк".

Також Рожкова обговорює побутові питання зі своїм сином, який працює в "Платинум Банку". Така ситуаціє є конфліктом інтересів. 

Ще на одному відео Катерина Рожкова обговорює з головою правління "Платинум Банку" Леонідом Рибіним валютний аукціон, на якому клієнти повинні купити валюти нібито на погашення великих кредитів, але насправді для "Платинум банку".

Також Рожкова обговорює із заступником глави ФГВФО Андрієм Кияком, як освоюють активи проблемних банків на "правильних нотаріусів" і обговорюють банк "Капітал", за можливість приєднання якого "ФідоБанк" Адарича дає 7% премії.

Також Катерині Рожковій дзвонить Христина Грановська і з'єднує її з партнером Кауфмана Олександром Грановським, який просить Рожкову вийти на керівництво "Укрсиббанку" і допомогти його людині викупити кредит. На наступному записі дзвонить якийсь "Сурен", який представляється "від Грановського" і отримує сприяння Рожкової.

Рожкова телефонує голові правління ВТБ Банку Україна Костянтину Вайсману, який не може капіталізувати БМ Банк через санкції РНБОУ. На 13 хвилині розмови Вайсман обурюється неготовністтю глави НБУ Гонтаревої йти до президента і домовлятися про допомогу банку, так як "це не ВТБ". Потім просить 1 рік не перевіряти БМ Банк, і дослухатись до позиції Москви.

Рожкова обговорює з представником Миколи Ткаченка, власника банку "Софіївський", входження в капітал номінального акціонера - Володимира Продивуса. Рожкова просить підлеглих прискорити узгодження реєстрації додаткової емісії. На наступному записі Рожкова дзвонить Миколі Ткаченку за документами Продивуса, з якими "все нормально"(Продивус не володіє бездоганною діловою репутацією, так як володів "Унікомбанком", який був визнаний банкрутом).

Рожкова пропонує представнику "Платинум Банку" з юристами проаналізувати 306 постанову НБУ і запропонувати коригування, щоб спеціально під цей банк прийняти їх на правлінні НБУ. Це необхідно для того, щоб узгодити Гуртовому істотну участь в "Платинум Банку".

новини партнерів

21 жовтня, 2017 субота

21 жовтня, 2017 субота

20 жовтня, 2017 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати