live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Венеціанська комісія підтримала проект закону про Конституційний суд

Венеціанська комісія підтримала розроблений експертами Ради з питань судової реформи при президенті України проект закону "Про Конституційний суд України"

Про це інформує прес-служба президента України.

У висновку Венеціанської комісії зазначається, що проект Закону, що імплементує зміни до Конституції, є значним кроком вперед у впровадженні європейських стандартів у конституційній юстиції.

"Комісія вітає конкурсний добір суддів, складання суддями присяги безпосередньо перед Конституційним судом, встановлення часових меж для добору та призначення суддів, звільнення суддів безпосередньо Конституційним Судом, вилучення норми щодо звільнення судді за порушення присяги, запровадження інституту конституційної скарги", - йдеться у рішенні комісії.

  • Нагадаємо, що законопроект внесений на розгляд Верховної Ради народними депутатами – членами Ради з питань судової реформи при президенті України з метою імплементації змін до Конституції в частині правосуддя, що набрали чинності 30 вересня 2016 року.
  • Проектом пропонуються норми щодо порядку організації, діяльності, статусу суддів Конституційного Суду, встановлюються норми щодо підстав і порядку звернення до суду, процедури розгляду ним справ і виконання рішень суду.

новини партнерів

13 грудня, 2019 п'ятниця

13 грудня, 2019 п'ятниця

12 грудня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати