live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Міносвіти розробить план дебюрократизації шкіл

Міністерство освіти створило робочу групу з дебюрократизації шкільної діяльності, яка має розробити проекти документів, що регламентуватимуть спрощення діяльності вчителів і адміністрацій шкіл

Про це йдеться в наказі, підписаному міністром освіти Лілією Гриневич, передає Освіта.ua

Зокрема, робоча група з 22 осіб, які представляють Міністерство освіти, органи місцевого самоврядування та громадський сектор, має до 15 березня 2017 року розробити проект оновленої Типової Інструкції з діловодства у школах.

Також до 15 березня має бути розроблено перелік та проекти розпорядчих документів, що регламентуватимуть спрощення діяльності педагогів і адміністрацій із ведення шкільної документації, унормують здійснення вчителями обліку дітей шкільного віку за територією обслуговування навчального закладу, а також написання планів та звітів про проведення виховних, предметних заходів, відвідування семінарів, круглих столів, тренінгів тощо.

Передбачається, що початок програми з дебюрократизації української школи розпочнеться з реалізації пілотних проектів у Львівській, Харківській областях та столиці. Програму реалізації має бути розроблено до 10 квітня.
 

новини партнерів

3 липня, 2020 п'ятниця

3 липня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати