live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Міносвіти розробить план дебюрократизації шкіл

Міністерство освіти створило робочу групу з дебюрократизації шкільної діяльності, яка має розробити проекти документів, що регламентуватимуть спрощення діяльності вчителів і адміністрацій шкіл

Про це йдеться в наказі, підписаному міністром освіти Лілією Гриневич, передає Освіта.ua

Зокрема, робоча група з 22 осіб, які представляють Міністерство освіти, органи місцевого самоврядування та громадський сектор, має до 15 березня 2017 року розробити проект оновленої Типової Інструкції з діловодства у школах.

Також до 15 березня має бути розроблено перелік та проекти розпорядчих документів, що регламентуватимуть спрощення діяльності педагогів і адміністрацій із ведення шкільної документації, унормують здійснення вчителями обліку дітей шкільного віку за територією обслуговування навчального закладу, а також написання планів та звітів про проведення виховних, предметних заходів, відвідування семінарів, круглих столів, тренінгів тощо.

Передбачається, що початок програми з дебюрократизації української школи розпочнеться з реалізації пілотних проектів у Львівській, Харківській областях та столиці. Програму реалізації має бути розроблено до 10 квітня.
 

новини партнерів

‡агрузка...

21 вересня, 2019 субота

21 вересня, 2019 субота

20 вересня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати