live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Шахраї поширюють інформацію про "крадіжки" баз даних ПриватБанку

Для того, щоб змусити клієнтів "захиститися" шляхом передачі номерів карт та особистої інформації шахраї поширюють інформацію про "крадіжки" баз даних ПриватБанку

Про це повідомляє служба безпеки ПриватБанку з посиланням на дані кіберполіції України.

"Вся інформація в базі даних банку надійно захищена і система захисту інформації виключає можливість її несанкціонованого копіювання або стороннього доступу, в тому числі співробітниками банку. Ми звертаємо увагу наших клієнтів на зафіксовані випадки спроб шахрайського отримання особистих даних, і просимо бути уважними при отриманні подібних дзвінків від невстановлених осіб ", - повідомили в банку.

Зазначається, що шахраї телефонують потенційній жертві, не обов'язково клієнту ПриватБанку, представляються працівниками служби безпеки Ощадбанку і з'ясовують, чи є у людини картковий рахунок ПриватБанку. Якщо співрозмовник відповідає позитивно, то шахраї повідомляють, що ПриватБанк буде приєднаний до Ощадбанку, тому клієнту необхідно терміново здійснити переказ грошових коштів з карти Привату на нову, оформлену в Ощаді. Для цього у жертви просять номер банківської карти, CVV-код, пароль до інтернет-банкінгу та інші дані. Після цього відбувається перерахування коштів на рахунки, підконтрольні шахраям.

"Слід зазначити, що шахраї, використовуючи методи соціальної інженерії, здійснюють злочинні дії не тільки щодо клієнтів ПриватБанку, але і дізнавшись, що довірливий громадянин є клієнтом будь-якого іншого банку, створюють аналогічну зазначеній вище ситуацію заволодіння коштами громадян", - зазначили у службі безпеки.

Все по темі: Націоналізація ПриватБанку

  • 18 грудня вночі прес-служба Кабінету міністрів офіційно заявила, що ПриватБанк переходить у стовідсоткову власність держави. 
  • У НБУ розповіли, як змусять власників ПриватБанку повертати борги.
  • 21 грудня ПриватБанк вдалося стабілізувати, він працює в звичайному режимі, а платежі здійснюються без обмежень. 
  • Як розповіла заступник голови НБУ Катерина Рожкова, для погашення заборгованості ПриватБанку необхідні випуск державою облігацій та реструктуризація портфелю акціонерів.

 

новини партнерів

21 листопада, 2019 четвер

21 листопада, 2019 четвер

20 листопада, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати