live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Суд ЄС призупинив доступ "Газпрому" до газопроводу в обхід України


фото: Financial Times
Суд Європейського Союзу призупинив рішення про доступ "Газпрому" до 80% потужностей газопроводу OPAL

Про це заявив голова правління польської компанії PGNiG, яка подала позов до суду ЄС, Петро Возняк, повідомляє Onet.

"Ми зупинили досить невдале, а для нас шкідливе рішення Єврокомісії про доступ "Газпрому" до OPAL до розгляду цього рішення Судом ЄС", – сказав президент PGNiG.

На початку грудня компанія PGNiG висунула Європейській комісії 14 претензій через дозвіл, виданий "Газпрому" на збільшення до 2033 року пропускної здатності газопроводу OPAL з 50 до 80%.

  • Раніше повідомлялося, що Єврокомісія наприкінці жовтня ухвалила рішення, що дозволяє "Газпрому" збільшити обсяги постачання газу через "Північний потік" та німецький газопровід OPAL.
  • Газопровід OPAL був уведений в експлуатацію у 2011 році та є продовженням "Північного потоку" на північних кордонах Німеччини. Його метою є постачання російського газу до країн Центральної та Східної Європи, зокрема, через Чехію.
  • На початку грудня Польща заявила, що подає до суду ЄС на Єврокомісію за її рішення про передачу російському "Газпрому" у фактично монопольне використання газопроводу OPAL.
  • 18 грудня рішення Європейської комісії про допуск російського "Газпрому" до газопроводу OPAL польський уряд оскаржив у Європейському суді.

новини партнерів

31 травня, 2020 неділя

31 травня, 2020 неділя

30 травня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати