live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Від глобального потепління постраждала вже половина видів тварин

Міжнародний колектив екологів провів оцінку числа видів ссавців і птахів, які найбільш сильно постраждали від глобальної зміни клімату, в якому вирішальна роль відводиться антропогенному фактору

Відповідне дослідження опубліковане в журналі Nature Climate Change.

Фахівці виявили, що наразі існують серйозні підстави для того, щоб вважати, що 47% наземних нелітаючих видів ссавців (із 873 зникаючих) і 23,4% птахів (із 1272 зникаючих представників) уже постраждали від глобальної зміни клімату.

Більшість із цих видів тварин мешкають в Європі і Північній Америці - саме на цих територіях екологам вдалося зібрати достатню для аналізу інформацію.

Своїх висновків учені дійшли, провівши метаобзор наявної літератури про зв'язок між зниженням біорізноманіття та глобального потепління. Ці матеріали фахівці доповнили моделюванням зв'язку між різними характеристиками тварин (наприклад, масою тіла) і зовнішніми чинниками (зокрема, навколишньою температурою).

Фахівці закликають політиків та бізнес звернути увагу на проблеми біорізноманіття та вжити необхідних заходів для попередження його зниження.

новини партнерів

22 січня, 2020 середа

22 січня, 2020 середа

21 січня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати