Нардеп розповів про вплив російських банків на економіку України

На сьогоднішній день почався відтік грошей фізичних осіб з російських банків, проте там залишаються гроші українських державних підприємств, тому ці банки мають достатньо великий відсоток в українській банківській сфері

Про це повідомив народний депутат від "Радикальної фракції" та голова комітету Ради з питань фінансової політики і банківської діяльності Сергій Рибалка в ефірі Еспресо.TV.

Він повідомив, що "Сбербанк" входить до топ-10 банків та обслуговує близько мільйона українців.

Проте доля російських банків за останній час знизилась з 19% до 16%.

"Сьогодні доля російських банків 16% в банківській системі, рівень грошей фізосіб - 11%, якщо ми кажемо про фінансово-банківську систему і найбільш поганий рівень "токсичних" заборгованостей, то це теж сьогодні в російських банках", - повідомив він.

Крім того, РНБО, Нацбанк та Кабмін мають зробити все можливе, щоб відсоток в обслуговуванні російськими банками українських підприємств та фізичних осіб був мінімальним.

До того ж у 2015 році більшість російських банків мали змогу придбати валюту, а інші банки і фізичні, юридичні особи не могли це зробити. Тому на різниці між купівлею та продажем більшість банків російського походження змогли заробити шалені гроші.

новини партнерів

16 січня, 2021 субота

15 січня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати