live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Росії заборонили переказувати гроші в Україну


фото: pvo-info
Держдума на засіданні в середу прийняла в третьому читанні закон, який обмежує грошові перекази з РФ в іноземні держави за допомогою іноземних платіжних систем

Про відповідне рішення Держдуми повідомляє "Интерфакс". 

Згідно з поправками, у разі введення іноземною державою заборон щодо платіжних систем, оператори яких зареєстровані Центральним банком РФ, транскордонний переказ з Росії на територію такої держави може бути здійснено тільки за допомогою оператора, який контролюється російськими юридичними особами.

Ці правила будуть поширюватися на перекази без відкриття банківського рахунку.

Банк Росії буде розміщувати на своєму сайті інформацію про введення іноземними державами заборон щодо платіжних систем, зареєстрованих ЦБ.

Закон прийнятий під назвою "Про внесення зміни до закону "Про національну платіжній системі". Він вступить в силу після закінчення 30 днів після дня його офіційного опублікування.

При цьому норми закону будуть діяти у відношенні вже введених іноземними державами заборон щодо зареєстрованих в РФ платіжних систем.

Документ спрямований на усунення негативних наслідків заборони на діяльність російських платіжних систем на території України, зазначає автор документу у пояснювальній записці.

новини партнерів

29 січня, 2020 середа

29 січня, 2020 середа

28 січня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати