Вибух на концерті у Манчестері: очевидці розповіли деталі трагедії


фото: REUTERS
Вибух стався після 22:30 за місцевим часом, коли у залі Manchester Arena завершувався концерт популярної серед молоді американської співачки Аріани Гранде

Про це повідомляє BBC.

ВВС зібрала розповіді кількох свідків трагічної події.

Гері Уокер і його дружина були за кілька метрів від вибуху:

"Ми почули останню пісню, й раптом великий спалах, а потім різкий удар і дим. Я відчув біль в нозі та ступні. Повернувся до дружини, яка була поруч, а вона каже: "Мені треба лягти". У неї поранення в живіт, й, можливо, перелом ноги. А у мене в нозі така невелика дірка, туди шрапнель влучила. Взагалі дивно, як легко я відбувся".

Маджид Хан, 22 роки:

"Ми з сестрою разом з іще багатьма іншими людьми були на концерті Аріани Гранде в Manchester Arena. Коли всі пішли до виходу, пролунав гучний звук, схожий на вибух. Всі запанікували. Ми побігли до виходу. Був один вибух прямо на протилежному боці арени, й люди звідти, де він пролунав, побігли в наш бік, щоби вибратися на вулицю. Вихід виявився заблокованим, і люди просто стали бігати та шукати будь-який спосіб, щоби якомога швидше вибратися".

Олівер Джонс, 17 років:

"Я був у туалеті й почув цей гучний "бум!". Відразу ж після закінчення концерту, коли люди стали розходитися. Його відлуння прокотилося вестибюлем, і відразу ж люди побігли. Я бачив, як люди кричали й бігли в одному напрямку, а потім багато хто зупинявся й починав бігти назад. Разом із глядачами на вулицю вибігали й охоронці".

Тайлер, бармен із сусіднього клубу:

"Там були кілька осіб у паніці, в повному сум'ятті... Чоловік лежав на підлозі, у нього вся нога була в крові. І ще жінка - у неї половина обличчя була вкрита кров'ю... Ми щось почули, але не зрозуміли точно, що це було - наче грім прогримів... В однієї дівчинки був напад паніки, а інша поруч плакала. Й ще була жінка, у якої стався серцевий напад. Там взагалі було повно підлітків, і всі голосили".

новини партнерів

5 березня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати