live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Для вступу до вишу потрібен власний електронний кабінет

В Україні стартувала кампанія зі вступу до вищих навчальних закладів, але без реєстрації особистого електронного кабінету вступити до ВНЗ буде неможливо

Реєстрація відбувається у Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО) за адресою ez.osvitavsim.org.ua.

Саме зі своїх електронних кабінетів абітурієнти можуть подати 9 заяв на 4 спеціальності, причому до різних вишів.

Заяви подаються з 12 липня до 26 липня. Оприлюднення рейтингових списків зарахування за результатами ЗНО відбудеться не пізніше 12 години 1 серпня.

Окрім того, діє система пріоритетності, коли абітурієнт визначає за шкалою від 1 до 9 пріоритетність своїх заяв до вишів, де 1 - найвища пріоритетність.

Зарахування на основі конкурсів відбуватиметься з 12 по 20 липня, оприлюднення списків зарахованих за співбесідою та творчими конкурсами - не пізніше 24 липня.

Цьогоріч для вступу до вишів діють сертифікати ЗНО 2016 та 2017 років.

  • Абітурієнти з тимчасово окупованих територій користуються спрощеною системою вступу до ВНЗ. Для них створено спеціальні освітні центри на базі вишів півдня та сходу України. Окрім того, на них чекають у Львівській політехніці, а також у Києві - в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана та евакуйованому Таврійському національному університеті імені В. І. Вернадського.

новини партнерів

22 жовтня, 2017 неділя

22 жовтня, 2017 неділя

21 жовтня, 2017 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати