live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Вчені довели, що гомеопатія є абсолютно неефективною

Австралійські дослідники проаналізували понад 1800 робіт та довели, що гомеопатія є абсолютно неефективною

Про це повідомляє в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун з посиланням на журнал Smithsonian.

"Цього разу австралійські дослідники проаналізували понад 1800 робіт та довели, що гомеопатія, альтернативне лікування, що спирається на супер розбавлені речовини та принцип "клин клином вибивають", є абсолютно неефективна", - написала Супрун.

Вона повідомила, що Національна рада здоров’я та медичних досліджень Австралії (Australia’s National Health and Medical Research Council) оцінила більше 1800 досліджень по гомеопатії і змогла знайти досить суворий підхід до аналізу лише у 225 з них.

Систематичний огляд цих досліджень показав, що "немає високої якості доказів на підтримку твердження, що гомеопатія є ефективною в лікуванні захворювань".

Австралійське дослідження, яке спирається на обширний огляд медичної літератури, завдало фінального удару по 200-річному альтернативному лікуванню, розробленому німецьким лікарем "з відсутнім інтересом до детальної патології, а також до звичайної діагностики та лікування".

Автори дослідження стурбовані тим, що люди, які продовжують обирати гомеопатичні препарати замість доказової медицини, стикаються з реальними ризиками для здоров’я.

Голова Національної ради здоров’я та медичних досліджень Австралії сподівається, що висновки призведуть до змін в системі охорони здоров’я та фармацевтики. Але він також зазначив, що "буде група людей, які не реагуватимуть на цю доповідь та будуть говорити, що це все змова установи".

новини партнерів

28 січня, 2020 вівторок

28 січня, 2020 вівторок

27 січня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати